maciej kawulski

Gala KSW 56 była czwartym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku i również czwartym eventem przygotowanym w wersji studyjnej. Chociaż na trybunach nie ma w tym roku fanów, którzy mogliby na żywo oglądać wydarzenia KSW, szefostwo organizacji jest zadowolone z ich wsparcia, które przejawia się sprzedażą pay-per-view.

Tuż po KSW 56 Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, przyznał w rozmowie dla naszego serwisu, że brakuje mu fanów, którzy z trybun mogliby śledzić to co dzieje się w klatce. Dodał też, że organizacja czuje jednak wsparcie fanów i podziękował za to, że chętnie oglądają oni wydarzenia polskiej marki.

Kawulski postanowił podziękować też fanom pisząc do nich w mediach społecznościowych.

To była gala pełna radości, smutku, wzruszeń, zaskoczeń i chwil, w których wszyscy wstrzymywali oddech. Jednym „ dziękuję” na IG nie da się niczego przykryć ani też niczego wyróżnić. Zrobię więc to osobiście. Jedyne „ dziękuję” wysłane w eter jest dla was: fanów. Raz jeszcze przypomnę: „nie ważne kto bije- ważne kto patrzy”. Dopóki będziecie ….. Ja też będę #ksw56.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 🙏 Maciej Kawulski (@kawul_ksw)

Kolejna, piąta gala KSW w tym roku, odbędzie się już w grudniu. Podczas nadchodzącego wydarzenia fani będą mieli okazję zobaczyć walkę o pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem i Michałem Kitą. Na karcie walk pojawi się również Borys Mańkowski i Antun Racić. Na razie jednak nie wiadomo z kim zawalczą wspomniani wyżej zawodnicy.

20 KOMENTARZE

  1. Moglibyście zrobić jakiś turniej o pas kategorii lekkiej. Może nawet Parnasse by się skusił skoro nie może dostać walki w swojej kategorii.

  2. Coś krótka ta litania, czyżby prorok, wizjoner oraz rekordzista przestał sypać?:kawulpokapoka:

    On wpadł do wora jak byl dzieckiem niczym Obelix do kociołka

    :roberteyeblinking:

  3. "Nie ważne kto bije, ważne kto patrzy" – Maciej Kawulski, znany filozof, wizjoner, człowiek renesansu i działacz społeczny, mówi zdecydowanie "stop!" przemocy domowej!

  4. Jednym „ dziękuję” na IG nie da się niczego przykryć ani też niczego wyróżnić. Zrobię więc to osobiście. Jedyne „ dziękuję” wysłane w eter jest dla was: Janusze. Raz jeszcze przypomnę: „nie ważne kto bije- ważne kto kupuje ppv”. Dopóki będziecie ….. Ja też

    Poprawione.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.