Walka pomiędzy Derrickiem Lewisem a Alexandrem Volkovem prawdopodobnie zostanie drugą atrakcją wieczoru gali UFC 229 w Las Vegas. Według wielu źródeł, w tym ESPN oraz MMAjunkie, zawodnicy mają zmierzyć się

Volkov (MMA 30-6) zadebiutował w oktagonie UFC w listopadzie 2016 roku. Od tamtej pory dla największej organizacji MMA na świecie stoczył już 4 walki, z każdej z nich wychodząc z tarczą. W ostatniej, która odbyła się w marcu tego roku, spotkał się z Fabricio Werdumem na UFC Fight Night 127, którego pokonał przez TKO w czwartej rundzie.

Lewis (MMA 20-5) w 2018 roku już dwukrotnie zaprezentował się w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, z obu walk wychodząc jako zwycięzca. W pierwszej, która miała miejsce w lutym, pokonał Marcina Tyburę ciosami w trzeciej rundzie, w drugiej, z początku tego miesiąca, po bardzo nudnej walce sędziowie jednogłośnie uznali go za lepszego od Francisa N’Gannou. Black Beast do UFC dołączył w 2014 roku.

Główną atrakcją UFC 229 będzie pojedynek Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem.

14 KOMENTARZE

 1. Jeśli Volkov z Bestia , to kto z Curtisem ? Walka w ewentualnym zastępstwie za DC lub Brocka odpada , bo jest Stipe , przewiduje JDS

 2. Dziwne, nie rozumiem tego zestawienia. Chyba każdy myślał, że Wołków zawalczy z Curtisem o miano 1 pretendenta.

 3. Dziwne, nie rozumiem tego zestawienia. Chyba każdy myślał, że Wołków zawalczy z Curtisem o miano 1 pretendenta.

  curtis ma inne plany

 4. curtis ma inne plany

  Też taka była moja 1 myśl, że może chce powalczyć ze Stipe. Chociaż nie za bardzo wiem dlaczego

 5. Walka będzie wyglądać tak, że Volkov będzie robił co chciał w stójce z Bestią. Derrick w 2 rundzie nie będzie miał już kompletnie prądu i nagle w 3 rundzie wyleci z serią pijackich lujów i uśpi Volkova 😆 Po walce będzie przepraszac za słaby występ i narzekać na ból pleców.

 6. Walka będzie wyglądać tak, że Volkov będzie robił co chciał w stójce z Bestią. Derrick w 2 rundzie nie będzie miał już kompletnie prądu i nagle w 3 rundzie wyleci z serią pijackich lujów i uśpi Volkova 😆 Po walce będzie przepraszac za słaby występ i narzekać na ból pleców.

  Dodaj jeszcze że będą go plecy nakurwiać tak jak zwykle.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.