dariush-beneil

(Fot. Gleidson Venga / Sherdog.com)

Kolejne starcie zostało dodane do karty walk mocno już obsadzonej gali UFC 185. W limicie wagowym kategorii lekkiej zmierzą się Beneil Dariush i Daron Cruickshank. O zestawieniu tych zawodników poinformowało dzisiaj UFC.

Dariush (MMA 9-1) w Ultimate Fighting Champioship zadebiutował dokładnie rok temu. Od tego czasu stoczył cztery pojedynki i tylko jeden z nich przegrał. Wraca po zwycięstwie nad Carlosem Diego Ferreirą, którego wypunktował na dystansie trzech rund na październikowej gali UFC 179. Kolejny bój stoczy z Daronem Cruickshankiem.

„The Detroit Superstar” (MMA 16-5) w UFC jest od dwóch lat i brał tam udział w dziesięciu pojedynkach. Ma na koncie solidne skalpy w postaci m.in. Erika Kocha i Anthony’ego Njokuaniego. Ostatnią walkę stoczył w grudniu z K.J. Noonsem. Zakończyła się ona werdyktem no contest z powodu niezdolności Darona do kontunuowania pojedynku – został trafiony palcem w oko, co spowodowało rozcięcie powieki.

Gala UFC 185 odbędzie się 14 marca w Dallas, w stanie Teksas, w USA. W walce wieczoru tej gali Anthony Pettis będzie bronił pasa mistrzowskiego dywizji lekkiej w boju z Rafaelem Dos Anjosem. Drugą walką wieczoru  będzie pojedynek Joanny Jędrzejczyk i Carli Esparzy.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.