joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk od dawna mówi, że chce zrobić sobie dłuższą przerwę od startów, ale gdy tylko wróci do UFC zawalczy ponownie o mistrzowski pas. Polka w wielu wywiadach podkreślała też, że walkę o tytuł obiecał jej szef UFC, Dana White, po ostatnim starciu Joanny z Weili Zhang.

Niedawno jednak Dana White w rozmowie z Dominikiem Durniatem dla Polsatu Sport powiedział, że być może Joanna będzie musiała najpierw stoczyć walkę rankingową, by dopiero potem wyjść do starcia mistrzowskiego.

Zobacz również: „Wykonam zaraz telefon do Dany”. Joanna Jędrzejczyk reaguje na słowa szefa UFC o braku walki o pas

W najnowszej rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla „Super Expressu” Joanna powiedziała, że nie rozmawiała jeszcze z szefem UFC o jego słowach z ostatniego wywiadu i dodała:

Sama zachodzę w głowę skąd u niego takie myślenie, chociaż minęło już trochę czasu. UFC ma potrzebę organizowania dużych walk. Nie oszukujmy się, Joanna Jędrzejczyk jest już na takiej pozycji, że nie musi udowadniać po raz kolejny, że może być pretendentką do tytułu mistrzowskiego. Stoczyłam walki z dziewczynami z TOP 10 i TOP 5 i je wszystkie pokonałam. Gdzieś widać tę różnicę poziomu pomiędzy chociażby moją ostatnią walką z Michelle Waterson, a tą z Weili Zhang.

Joanna jest pewna, że jej ustalenia z szefem UFC dotyczące walki o pas zostaną dotrzymane.

Na dniach wykonam telefon do UFC, do Dany, do matchmakerów, do moich przedstawicieli, ale ja wiem, że Dana zawsze dotrzymuje swojego słowa wobec wszystkich. Ja nigdy się nie sparzyłam i nigdy nie zostałam źle potraktowana. Wierzę, że to jest kwestia rozmowy, odpowiedniego zaplanowania.

Aktualnie Joanna Jędrzejczyk przebywa w Polsce i na razie nie planuje powrotu do oktagonu. Jędrzejczyk przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie z Weili Zhang. Walka była jednak dość wyrównana i ostatecznie skończyła się na kartach sędziowskich.

24 KOMENTARZE

 1. Dana zawsze dotrzymuje swojego słowa wobec wszystkich. Ja nigdy się nie sparzyłam i nigdy nie zostałam źle potraktowana

  SPOILER

 2. Joanna Jędrzejczyk jest już na takiej pozycji, że nie musi udowadniać po raz kolejny, że może być pretendentką do tytułu mistrzowskiego.

  Oho. Jak ktoś zaczyna o sobie mówić w 3 osobie, to jasny znak, że coś się zaczyna odklejać.

 3. Nie oszukujmy się, Joanna Jędrzejczyk jest już na takiej pozycji, że nie musi udowadniać po raz kolejny, że może być pretendentką do tytułu mistrzowskiego

  Dokładnie, Joanna Jędrzejczyk jest na 4. pozycji wśród pretendentów, więc co tu udowadniać? Wystarczy ranking zobaczyć :śmiech:

 4. Trochę mi  żal Joaśki. Jak zdobywała pasy i broniła w następnych walkach, to szum w naszej cebulandii wokół jej osoby, nie był nawet 1/10 tego co w przypadku Janka. Ona tego nie mówi ale idę o zakład, że jest jej zwyczajnie przykro.

 5. Trochę mi  żal Joaśki. Jak zdobywała pasy i broniła w następnych walkach, to szum w naszej cebulandii wokół jej osoby, nie był nawet 1/10 tego co w przypadku Janka. Ona tego nie mówi ale idę o zakład, że jest jej zwyczajnie przykro.

  A jak musi być przykro Adzie Hegerberg, która 4 razy wygrała LM z Olympique'iem, a nie mówi się o niej nawet 1/0000 tego, co o placku Neymarze, który LM wygrał tylko raz! :facepalm:

 6. "Dana zawsze dotrzymuje swojego słowa wobec wszystkich."

  Równie dobrze mogła ściągnąć łysemu spodnie i wylizać dupsko… Większego wazeliniarstwa dawno nie widziałem.

  Chce walki o pas? Dajcie jej Namajunas… Tak na przywrócenie pokory a następnie Zhang wybije jej pas z głowy

 7. Oho. Jak ktoś zaczyna o sobie mówić w 3 osobie, to jasny znak, że coś się zaczyna odklejać.

  ona to już od dawna jest odklejona.

 8. Oho. Jak ktoś zaczyna o sobie mówić w 3 osobie, to jasny znak, że coś się zaczyna odklejać.

  Widać, zacznij więc pisać o sobie w pierwszej osobie…

  A jak musi być przykro Adzie Hegerberg, która 4 razy wygrała LM z Olympique'iem, a nie mówi się o niej nawet 1/0000 tego, co o placku Neymarze, który LM wygrał tylko raz! :facepalm:

  A co to jest to LM? Komu to potrzebne?

  ona to już od dawna jest odklejona.

  :razz:ytalsiektos:

 9. przeciez musi sie podpiac, pod sukces Janka, niebawem jeszcze powie ze to ona zdobyla pas

  :facepalm:

 10. Co za głupie babsko. Nawet w tygodniu Błachowicza musiała sie odezwać. Ciekawe czy Danka wie w ogóle co ona odpierdala.

 11. Łysy wiele razy nie dotrzymał słowa, również w przypadku Asi. Lepiej wrócić do klatki i spuścić komuś porządny wpierdol, a nie płakać o kolejną walkę o pas. Oczywiście za odpowiednie pieniądze. Asia jak chce myśleć serio o kolejnym mistrzostwie to musi zacząć kończyć przeciwniczki, czyli przejść taką metamorfoza jak Jan – inaczej będzie powtórka z rozrywki czyli przegrane po decyzjach.

 12. Jak ją lubię to niech lepiej zacznie walki wygrywać zamiast cały czas gadać i się czegoś domagać.  Rozumiem, że to była mistrzyni z  mocno rozbudowanym ego ale 4 z 6 ostatnich walk miała o pas. Wszystkie przegrała.  Najwidoczniej na chwilę obecną na ten pas nie zasługuje. Świat kobiecego mma trochę jej odjechał, a ona zamiast gonić cały czas tylko gada.

 13. Dżoana nie powinna tego ciągle powtarzać bo wiadomo że ten sport tak nie działa i mimo że dała z chińskim koksem najlepszą walkę w żeńskim MMA to UFC będzie teraz budować mit niezwyciężonej Chinki.

  Rose nadaje się do zmielenia przez Zhang idealnie.

  Słabe te chujowe teksty do naszej jedynej mistrzyni UFC.

 14. Dżoana nie powinna tego ciągle powtarzać bo wiadomo że ten sport tak nie działa i mimo że dała z chińskim koksem najlepszą walkę w żeńskim MMA to UFC będzie teraz budować mit niezwyciężonej Chinki.

  Rose nadaje się do zmielenia przez Zhang idealnie.

  Słabe te chujowe teksty do naszej jedynej mistrzyni UFC.

  Rose jest rzucona na zmielenie, ale stylistycznie to jest raczej problem dla koksa. Ogólnie rzecz biorąc stylistycznie Asia i Rose to są najgorsze zestawienia w dywizji na ten czas – Aśkę już przekręcili (no bo wygrała tamtą walkę), a Rose chcieli rzucić do walki 2 miesiące po walce z Andrade (jak już wiedzieli, że ma połamany nos) – no chyba intencje w takim przypadku są jasne, o co chodzi, nie trzeba być Szerlokiem Holmsem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.