Dana White nie wie, dlaczego Conor McGregor pomimo przejścia na sportową emeryturę nadal figuruje w oficjalnym rankingu UFC.

Zobacz: Conor McGregor powinien zostać usunięty z rankingu – Gilbert Burns krytykuje UFC

Najpopularniejszy zawodnik MMA, Conor McGregor w czerwcu tego roku po raz trzeci w karierze ogłosił przejście na sportową emeryturę. Irlandczyk zwracał uwagę, że nie może porozumieć się z organizacją UFC co do swojej dalszej kariery:

„Gra już po prostu mnie nie ekscytuje. Całe to czekanie… Nic się nie dzieję. Rozważamy potencjalnych rywali i nie ma tam nic ciekawego. Nic co by mnie ekscytowało…Pokazałem im plan i następne ruchy, odpowiednie ruchy, ale oni zawsze chcą robić odwrotnie, nie zrobią walki i będą to wszystko przeciągać. Cokolwiek powiem – oni chcą iść w drugą stronę, jakby pokazywali swoją siłę…”

Podczas gdy mało kto wierzy w koniec sportowej kariery Irlandczyka, prezydent UFCw wywiadach wyraźnie podkreśla, że nie myśli o powrocie McGregora i nie ma zamiaru oferować mu w tej chwili kolejnych walk:

„Wiem, że Floyd chętnie dałby rewanż Conorowi McGregorowi, ale nie wiem czy o tym słyszałeś, ale Conor McGregor jest na emeryturze…Kiedy teraz coś planuje i prowadzę interesy, nawet nie myślę o Conorze. Na ten moment Conor jest na emeryturze i dopóki nie powie mi inaczej, nie próbuję organizować mu żadnych walk.”

Pomimo tego, ​​McGregor nadal zajmuje 4 miejsce w rankingu wagi lekkiej UFC, dywizji w której nie walczył od 2018 roku. Jest również notowany w pierwszej 15 rankingu P4P.

White zapytany przez Youtubera „The Schmo”, dlaczego Conor McGregor w przeciwieństwie do np. Henry`ego Cejudo utrzymał swoją pozycję w rankingu UFC odpowiedział, że może to mieć związek z testami organizacji USADA:

„To bardzo dobre pytanie, naprawdę dobre” – powiedział White. „Wydaje mi się, że…Nie potrafię na nie odpowiedzieć, ale Cejudo prawdopodobnie wypadł z puli testowej USADA, a Conor prawdopodobnie nadal w niej jest”.

Zobacz również:

17 KOMENTARZE

 1. „To bardzo dobre pytanie, naprawdę dobre” – powiedział White. „Wydaje mi się, że…Nie potrafię na nie odpowiedzieć, ale Cejudo prawdopodobnie wypadł z puli testowej USADA, a Conor prawdopodobnie nadal w niej jest”.

  Dobrze wiesz łysy fiutaszczyku. Nie mam żadnej emerytury, po prostu okoliczności przyrody nie sprzyjają, a poza tym emerytury są modne.

 2. nadal figuruje w oficjalnym rankingu UFC

  W czym kurwa?

  Przecież on w lekkiej ostatnią walkę wygrał w 2016 roku. Ten "raking" to  jeszcze lepszy kabaret niż "ranking" Rocksów z Mamedem w top 3 średniej :mjsmile:

 3. Conor jest na emeryturze ale jest w rankingach, to szalone! Conor jest prawdziwym gangsterem.

  Cejudo prawdopodobnie wypadł z puli testowej USADA, a Conor prawdopodobnie nadal w niej jest

  To, prawdopodobnie koledzy mu cukier puder sprzedają… :jjsmile:

 4. Wydaje mi się, że…Nie potrafię na nie odpowiedzieć, ale Cejudo prawdopodobnie wypadł z puli testowej USADA, a Conor prawdopodobnie nadal w niej jest”.

  :razz:utinlaugh:

 5. To bardzo dobre pytanie, naprawdę dobre” – powiedział White. „Wydaje mi się, że…Nie potrafię na nie odpowiedzieć    :juanlaugh:

  Wspaniała odpowiedź i momentalnie  wszystko stało sie jasne i klarowne  :deniroclap:

 6. „To bardzo dobre pytanie, naprawdę dobre” – powiedział White. „Wydaje mi się, że…robię Was tyle lat w chuja,że przychodzi mi to ostatnio z automatu. Conor jest na emeryturze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.