Darren Till (MMA 18-2-1) po udanym debiucie w kategorii średniej, kiedy to na początku listopada wypunktował Kelvina Gasteluma (MMA 15-5, 1NC), na swoich mediach społecznościowych ogłosił niedawno, że jego kolejny pojedynek odbędzie się w marcu. Anglik wskazał Las Vegas jako lokalizację gali, na której stoczy swój kolejny pojedynek. Temat ewentualnego starcia z Tillem od razu podchwycił Jack Hermansson (MMA 20-5), który zgłosił swoją gotowość konfrontacji.

Podczas rozmowy z Mac Life, prezydent UFC Dana White został zapytany o plany względem Darrena Tilla.

Rozmawialiśmy już z Tillem o jego kolejnym pojedynku i padały nazwiska różnych oponentów. Na pewno niebawem dojdziemy do porozumienia i ogłosimy jego kolejny pojedynek. Na pewno będzie to albo gala UFC 248 w Las Vegas, albo 21 marzec w Londynie. Prawdopodobnie nie będzie to jednak starcie z Hermanssonem. Jedyne co mogę zdradzić, to że będzie to naprawdę jeden z najlepszych w tej kategorii.

Nie wiadomo więc z kim Darren Till zawalczy w swoim kolejnym pojedynku. Bardziej prawdopodobnym wydaje się jednak starcie w kraju, z którego pochodzi – czyli Anglia.

2 KOMENTARZE

  1. Jak nie Hermansson to, kto Shahbazyan ewentualnie Brunson. Bo wszyscy zajęci Costa kontuzja. A inne zestawienia nie mają sensu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.