Cub Swanso doo ho choi

Podczas weekendowej gali UFC Cub Swanson (MMA 26-11) powrócił na drogę zwycięstw i po widowiskowej wojnie w stójce pokonał Krona Gracie (MMA 5-1). Dla Swansona było to niezwykle ważne zwycięstwo, bowiem przegrał wcześniejsze cztery walki.

Rozmawiając z reporterami po gali Cub został zapytany o to, czy chciałby w przyszłości po raz drugi zmierzyć się z Doo Ho Choiem (MMA 14-3), z którym wygrał w roku 2016.

Zdecydowanie jestem zainteresowany drugim bojem. Czuję, że jesteśmy to winni fanom, że powinniśmy to zrobić raz jeszcze.

Obaj zawodnicy zmierzyli się z sobą podczas gali UFC 206. Starcie to było bardzo efektowne i zostało wybrane walką wieczoru. Dodatkowo pojedynek ten został wybrany walką roku w plebiscycie World MMA Awards.

Choi walczył jednak po raz ostatni w styczniu 2018 roku i przegrał swoje dwa ostatnie starcia. Teraz natomiast odbywa służbę wojskową, przez którą musiał zawiesić karierę. Mimo to, Swanson jest gotów na drugie starcie, chociaż wolałby, aby Choi wcześniej wygrał jakąś walkę.

Chciałbym, żeby zaliczył jakąś wygraną. On niestety ostatnio nie był zbyt aktywnym zawodnikiem. Myślę jednak, że gdybyśmy ponownie zawalczyli, ludzie byliby zachwyceni tym pojedynkiem. Ja jestem na tak.

5 KOMENTARZE

  1. To on jeszcze żyje? Nie widziałem go od wpierdolu od Stephensa

    Aktualnie obowiązkowa służba wojskowa dla Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.