Były mistrz dwóch dywizji UFC Conor McGregor złożył na swoim profilu na Instagramie hołd narodowi włoskiemu który walczy pandemią koronawirusa.

Dramatyczna sytuacja we Włoszech w której błyskawicznie rozprzestrzeniania się pandemia koronawirusa a liczba śmiertelnych ofiar przekroczyła już ponad 5 tysięcy, skłoniła byłego mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC do napisania słów otuchy oraz skomplementowania włoskiej kultury:

„Nie mogę przestać myśleć o tym co dzieje się we Włoszech. Codziennie modlę się za ten wielki naród, który dał światu tak wiele niesamowitych rzeczy. Od ludzi i ich kultury, do architektury i wzornictwa. Ich styl! Ich kuchnia! Ich sztuka! Lista jest naprawdę długa! Włochy i jego ludzie na zawsze będą symbolem klasy. Panie Jezu, proszę ocal Włochy i ich ludzi, dziś i każdego dnia w przyszłości.”

Poruszony problemem koronawirusa Irlandczyk przekazał również słowa wsparcia do swoich rodaków aby z powodu dobrych wiadomości o coraz mniejszej liczbie zakażonych osób nie ustawali w walce i nie lekceważyli zagrożenia:

Szybkie przypomnienie, aby zespół Irlandii zachował czujność w wysiłkach związanych z kwarantanną.

W ciągu ostatnich 3 dni zaobserwowaliśmy spadek liczby zarażonych osób. Od 191 przypadków w czwartek 19 marca (nasz najcięższy dzień do tej pory), do niewielkiego spadku wynoszącego 126 następnego dnia. Dziś, w sobotę 21 marca, mamy łącznie 102 nowe zakażone osoby.

Te spadki są optymistyczne, ale wciąż jesteśmy powyżej 100 zakażonych osób dziennie. Ponieważ dzisiaj jest sobota i moment szczytowy weekendu, oraz to, że każdego dnia coraz mniejsza liczba osób zostaje zakażona, wszyscy poczujemy pokusę aby powrócić do normalnego życia.

Dlatego teraz właśnie nadszedł czas, aby zachować najwyższą czujność! Pozostańcie czujni i zakończmy ten problem raz na zawsze. W przeciwnym razie ryzykujemy, że będziemy się kręcić w kółko z nowymi zakażeniami, dopóki liczby nie wystrzelą tak, że nie będziemy już w stanie tego powstrzymać.

Walcz dalej Irlandio! Zrobimy to wspólnie, zjednoczeni w jednym celu! Niech Bóg pobłogosławi wszystkich którzy walczą z tym wirusem na całym świecie. Walczymy z tym wspólnie! Wspólna praca popłaca. Z Bogiem!

View this post on Instagram

Quick reminder to stay vigilant with our quarantine efforts, team Ireland! We have seen a drop over the last 3 days in numbers of infected. From 191 cases on Thursday, March 19th (Our heaviest day to date) to a slight decrease of 126 the following day, Friday March 20th. To now today, Saturday March 21th, a total number of 102 new cases. These are encouraging drops each day but we are still above 100 a day. With today being Saturday and the peak of our weekend, plus the fact we have received lower numbers each day, we will all feel tempted to get out and back to living our normal lives again. But now is the time we must remain most vigilant! Remain most vigilant and put this fully to bed. Otherwise we run the risk of going around in circles with these numbers until they hit a spike we then can’t contain. Stay tight Ireland! We will do this! Together in unity! God speed to everyone around the world fighting this virus. We fight it side by side! ☘️🌍🙏❤️ Team work makes the dream work, God bless!

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

View this post on Instagram

Take that, corona virus ☘️

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

12 KOMENTARZE

 1. Naprawdę nie rozumiem ludzi modlących się do boga, który przecież to wszystko stworzył. Widocznie miał w tym jakiś plan, a teraz ma słuchać modlitw, żeby ten plan zmienić.

 2. Naprawdę nie rozumiem ludzi modlących się do boga, który przecież to wszystko stworzył. Widocznie miał w tym jakiś plan, a teraz ma słuchać modlitw, żeby ten plan zmienić.

  Tak miał plan, ale tak wybitne jednostki jak Pan Conor mogą go skłonić do zmiany planu i może ten wirus opusci nas trochę wcześniej.

  Super posty Conora ostatnio, szanuje mocno

 3. A co, nie? Tutaj Król na włoskim weselu.

  Klasa.

  O kurwa, widzę, że ksywa Zbieracz Monet nie jest przypadkowa :waldeklaugh: Koszula jak ekran podsumowujący etap w gierce typu Crash Bandicoot czy inny Kangurek Kao :korwinlaugh:

 4. "Nie mogę przestać myśleć o tym co dzieje się we Włoszech. Codziennie modlę się za ten wielki naród, który dał światu tak wiele niesamowitych rzeczy. Od ludzi i ich kultury, do architektury i wzornictwa. Ich styl! Ich kuchnia! Ich sztuka! Lista jest naprawdę długa! Włochy i jego ludzie na zawsze będą symbolem klasy. Panie Jezu, proszę ocal Włochy i ich ludzi, dziś i każdego dnia w przyszłości."

  Polecam szanownemu panu McGregorowi przeczytac ksiazke autorstwa Roberto Saviano 'Gomorra'.

  :conorsalute:

 5. Codziennie modlę się za ten wielki naród, popijając przy tym jedyną w swoim rodzaju Proper Twelve.

  :conorsalute:

  Swoją drogą ta fota jak wali kopa na głowę skulonemu kolesiowi to norma u niego na sparingach? :razz:ociesznymirek:

 6. Nic nie rozumiecie, Bóg stworzył,  Conor zatrzyma.  Przecież ma takie układy u każdego że wystarczy że poprosi.  Aaaalbo włosi pija dużo poppersa i ma teraz manto w kasie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.