(Cytat z ROBa: Ten franklin jest mi tak obojętny, ze w ogólę zapominam o jego istnieniu)

Update: Dana White za pomocą Twittera osobiście zdementował informację o walce Liddella z Franklinem :

Poprzedni news:

Chuck Liddell vs. Rich Franklin na UFC 115! Tito Ortiz wypada!

Takie sensacyjne wieści przynosi angielski Fighters Only. Przypomnijmy że powracający po krótkiej przerwie od sportu Chuck Liddell (21-7) miał pierwotnie spotkać się w octagonie na zakończenie 11 sezonu TUFa z drugim coachem programu Tito Ortizem (15-7-1) . Jak jednak twierdzi FO, Tito wycofał się w tajemniczych okolicznościach a jego miejsce zajął były mistrz UFC w wadze MW, Rich Franklin (25-5).

Plotki o wycofaniu się Tito Ortiza słychać było już od około dwóch tygodni jednak dopiero teraz dziennikarzom z FO udało się to potwierdzić w u kilku wiarygodnych źródeł. Informatorzy twierdzą że „ucieczka” Tito nie ma nic wspólnego z kontuzjami i jest on w pełni zdrowy. Co lepsze do rezygnacji z walki miało dojść już podczas kręcenia programu The Ultimate Fighter Show z którego w połowie Tito zrezygnował a zastąpił go wtedy Rich Franklin.

O powodach wycofania się Tito Ortiza FO napisał :

The reason for his withdrawal is known to Fighters Only is something that may significantly impact his future as a fighter, but we cannot report the details at this point.

Co to może być?

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.