ChrisLebenMandel

(Fot. Sherdog.com)

W środę pojawiły się plotki o tym, że emerytowany zawodnik UFC, Chis Leben, został aresztowany w San Diego w stanie Kalifornia. Informację o tym potwierdził Jeremy Botter za pomocą Twittera:

https://twitter.com/jeremybotter/status/624843723948449792

35-letni „The Crippler” jest oskarżany m.in. o posiadanie broni szturmowej, wandalizm i naruszenie dóbr osobistych. Leben ma pojawić się w sądzie 8 sierpnia i nie wiadomo, czy do tego czasu zostanie za niego wpłacona kaucja za wyjście z aresztu, którą ustalono na wartość 100 tysięcy dolarów.

Leben nie od dziś ma również problemy z prawem. W przeszłości zarzucano mu m.in. prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających.

„The Crippler” przeszedł na sportową emeryturę w ubiegłym roku po porażce z Uriahem Hallem na gali UFC 168. Chris, który zawodowo w MMA walczył 12 lat, decyzję o zakończeniu kariery tłumaczył licznymi kontuzjami. Aktualnie pracuje jako trener w Victory MMA & Fitness w San Diego, w stanie Kalifornia.

7 KOMENTARZE

  1. Leben to jest rozchwiany emocjonalnie patol niereformowalny, jak se go przypomnę z TUFa to nic mnie nie dziwi.

  2. Leben to jest rozchwiany emocjonalnie patol niereformowalny, jak se go przypomnę z TUFa to nic mnie nie dziwi.

    Dokładnie, w jego przypadku to nie żaden "odpał", tylko chleb powszedni. Zawsze był zdrowo jebnięty

  3. "Assault weapon" to w tym kontekście nie broń szturmowa, ale każda mogąca służyć do napadu. W tej masie również kastet, baton czy nóż.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.