norman parke bellator ksw

Norman Parke (MMA 28-6-1NC) niedługo po pokonaniu Marcina Wrzoska (MMA 14-6) zaproponował, że chętnie zawalczy z mistrzem kategorii lekkiej innej organizacji, np. Rizin lub Bellator MMA.

Zawsze miałem problemy z wizą, ale teraz jest już OK więc zróbmy walkę Mistrz vs. Mistrz! KSW, Bellator, Rizin tylko te organizacje są na to otwarte, a ja przecież jestem numerem 1. w kategorii lekkiej w Wielkiej Brytanii oraz Europie.

Teraz Irlandczyk doprecyzował, że chciałby bić się w Bellatorze.

Chcę walczyć z mistrzem Bellatora, czy możemy to zrobić? Współpromocja to droga naprzód. Zawalczę w USA podczas gali Bellatora. W kontrakcie pozostała mi jedna walka, a potem wiecie co. Czas dostać pieniądze.

Wygląda więc na to, że Norman Parke ma ochotę na walkę z Patricio „Pitbullem” Freire’ą (MMA 29-4), który jest aktualnie podwójnym mistrzem Bellatora. Dzierży on tytuł wagi lekkiej oraz piórkowej. Freire jest związany z organizacją Scotta Cokera od roku 2010 i do tej pory pod skrzydłami Bellatora stoczył 21 walk. W swoim ostatnim boju Brazylijczyk zdetronizował Michaela Chandlera (MMA 19-5) w wadze lekkiej i został mistrzem dwóch kategorii wagowych. W kolejnym pojedynku Patricio “Pitbull” Freire zmierzy się z Juanem Archuletą. Walka odbędzie się podczas gali Bellator 228, 28 września w Inglewood.

Parke na KSW 50 zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW. Początkowo miał on zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim, lecz ten wycofał się z pojedynku z powodu urazu. W mediach społecznościowych Marian nawoływał o swoją szansę walki z Parke, lecz nie wiadomo jakie plany ma KSW. Nieznana też jest przyszłość w organizacji podwójnego mistrza, Mateusza Gamrota.

15 KOMENTARZE

 1. Ten to jednak wie jak tu coś przemycić. Najpierw Pudzian, a teraz Parke.

  W kontrakcie pozostała mi jedna walka, a potem wiecie co. Czas dostać pieniądze

 2. skonczy sie to wielka kupa jak z rozalskim. Wielkie wymagania, klotliwosc i urazliwosc na wlasnym punkcie a to  nie jest zawodnik mistrzowskiego formatu nawet na ksw, dodatkowo ten efekt hejterski sie wypalil a to byl glowny powod ze dostawal dobre pieniadze i czesto walczyl. Szefostwo ksw ma inna wizje jego kariery niz sam irol i ich drogi sie napewno mocno rozjada, kto wie moze nawet parke napierdoli za duzo glupot o ksw i lewandowski pierdolnie focha.

 3. Parke czeka na nowy kontrakt tak wiec zaraz sie zaczna przepychanki z cyrkowcami:fly:skonczy sie tym ze lewy powie ze Parke jest nielojalnym dupkiem( jak o Gamerze) a jak ich bardziej wkurwi to powie ze Irol to kawal gowna:lol:

 4. Ale roszczeniowy te irol. :jjsmile: po co ma się bic z ferire jak jeszcze tyle zawodników na kontrakcie mało tego intergalaktyczne pasy trzeba unifikować :jjsmile:

  Swoją droga chyba pierwszy mistrz jakiego znam który by oficjalnie jakieś wymagania stawiał które faktycznie by podniosły poziom. Można by pytać lewiego jak zwolni już parke czemu takiej walki nie zestawił skoro współpraca z bellatorem jest taka dojebana

 5. Można by pytać lewiego jak zwolni już parke czemu takiej walki nie zestawił skoro współpraca z bellatorem jest taka dojebana

  Martin ledwo znalazł hajs na nowy kontrakt dla Parke'a, a tu będzie trzeba jeszcze opłacić gaże mistrza Bellatora. Weteran UFC dostał w KSW na start takie kokosy…

  Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, chodzi o kwotę w przeliczeniu około 150 tysięcy złotych, jakie „Stormin” otrzyma od KSW za walkę z Borysem Mańkowskim. To trzy razy więcej, niż to co otrzymywał za poprzednie walki w KSW.

  O jakiejkolwiek podwyżce mógłby tylko pomarzyć gdyby nie kontrakt z FEN. Freire? Daley? Przecież KSW nigdy nie wyłoży takich pieniędzy za zawodników, którzy dla Januszy są anonimowi.

 6. Martin ledwo znalazł hajs na nowy kontrakt dla Parke'a, a tu będzie trzeba jeszcze opłacić gaże mistrza Bellatora. Weteran UFC dostał w KSW na start takie kokosy…

  Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, chodzi o kwotę w przeliczeniu około 150 tysięcy złotych, jakie „Stormin” otrzyma od KSW za walkę z Borysem Mańkowskim. To trzy razy więcej, niż to co otrzymywał za poprzednie walki w KSW.

  O jakiejkolwiek podwyżce mógłby tylko pomarzyć gdyby nie kontrakt z FEN. Freire? Daley? Przecież KSW nigdy nie wyłoży takich pieniędzy za zawodników, którzy dla Januszy są anonimowi.

  Mordo ja to wiem, ty tez wiesz, tylko ciekawe na co liczy Parke :jjsmile:

 7. Mordo ja to wiem, ty tez wiesz, tylko ciekawe na co liczy Parke :jjsmile:

  Jak to na co? Oznaczył Bellatora i poinformował, że została mu 1 walka w kontrakcie. W tym roku Bellator zorganizuje 7 gal w Europie, w tym już 2 odbyły się w Irlandii. Nawet jak KSW nie zaproponuje mu teraz nowego kontraktu, to Norman stoczy ten rewanż z Wrzoskiem i sprawdzi swoją wartość na rynku. Myślę, że jednak Bellator będzie nim zainteresowany i spokojnie przebije ofertę KSW. Na tym współpraca się zakończy.

 8. Jak to na co? Oznaczył Bellatora i poinformował, że została mu 1 walka w kontrakcie. W tym roku Bellator zorganizuje 7 gal w Europie, w tym już 2 odbyły się w Irlandii. Nawet jak KSW nie zaproponuje mu teraz nowego kontraktu, to Norman stoczy ten rewanż z Wrzoskiem i sprawdzi swoją wartość na rynku. Myślę, że jednak Bellator będzie nim zainteresowany i spokojnie przebije ofertę KSW. Na tym współpraca się zakończy.

  Kwestia ambicji, może to przekalkulować i uznać ze woli trochę mniejsze siano a nikt mu łba nie urwie. Lubie typa i generalnie jest całkiem niezły ale moim zdaniem Parke mistrzem to może być jedynie organizacji pokroju krs. Ferire Chandler etc go ogarniają. Po co szukać wpierdolu skoro można nosić intergalaktyczny wielowymiarowy pas wszechświatów i jeszcze zarobić.

  Lewi odpal mu procent z ppv niech poczuje to bogactwo :jjsmile:

 9. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, chodzi o kwotę w przeliczeniu około 150 tysięcy złotych, jakie „Stormin” otrzyma od KSW za walkę z Borysem Mańkowskim. To trzy razy więcej, niż to co otrzymywał za poprzednie walki w KSW.

  Parke za jedną walke zarobił wiecej niż wszyscy zawodnicy FEN razem wzięci do tego momentu:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.