Jose Aldo vs Henry Cejudo

Były mistrz wagi piórkowej Jose Aldo (MMA 28-5) podczas gali UFC 245 zmierzy się z Marlonem Moraesem (MMA 22-6-1). Jeśli wygra to starcie, w kolejnym boju bardzo chętnie zawalczy z nim mistrz Henry Cejudo (MMA 15-2), który powiedział o tym w rozmowie dla serwisu Combate.

Jeśli on wygra, chciałbym z nim walczyć w Rio de Janeiro. Uwielbiam Brazylię i chcę, żeby on teraz wygrał. Bardzo chcę się z nim zmierzyć. On zawalczy z „Triple C” i poczuje presję, jakiej nigdy do tej pory nie czuł. Jestem gotów, by pokazać, że jestem królem Rio.

Mimo iż Cejudo chce bić się z Aldo, nie do końca wierzy w to, że Jose ma szanse w starciu z Moraesem.

Przez cięcie wagi Aldo będzie miał problem. Uważam, że Marlon go znokautuje. Marlon to bardzo silny zawodnik i bardzo niebezpieczny. Myślę, że znokautuje Aldo w pierwszej lub drugiej rundzie. Marlon to zwierzę.

Do gali UFC 245 dojdzie już 14 grudnia w Las Vegas.

Pełna rozpiska gali UFC 245.

8 KOMENTARZE

  1. Nie lubię karakana ale jeśli dojdzie do walki Cejudo vs Aldo, to Eldo Presidento może sobie zamawiać miejsce na cmentarzu.

  2. Cejudo póki co to jest królem debilizmu i idiotyzmu w jednym, karakan, jednak to prawda czym mniejszy tym bardziej się rzuca

  3. Cejudo póki co to jest królem debilizmu i idiotyzmu w jednym, karakan, jednak to prawda czym mniejszy tym bardziej się rzuca

  4. Nigdy nie przepadałem za Aldo, ale mam nadzieje że teraz wygra a potem znokautuje potrójnego króla cringu. Bo to chyba ostatnia nadzieja na uciszenie pajaca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.