Marlon Moraes Joes Aldo ufc 245
Jose Aldo i Marlon Moraes

Były mistrz wagi piórkowej Jose Aldo (MMA 28-6) podczas gali UFC 245 przegrał na punkty z Marlonem Moraesem (MMA 23-6-1). Werdykt sędziowski wzbudził sporo kontrowersji, a sam szef UFC Dana White powiedział dość ostro:

Myślę, że Aldo wygrał. Tak, wygrał walkę. Nie można wygrać walcząc w taki sposób, że przez dwie rundy się cofasz. To tak nie działa. Nie wiem, co do ku*wy ci sędziowie oglądali. Danie zwycięstwa Marlonowi to szaleństwo, ale tak jest.

Jose Aldo również postanowił skomentować werdykt sędziowski i zamieścił na Instagramie wynik punktowy walki z serwisu internetowego, w którym to fani decydują kto ich zdaniem wygrał daną rundę.

Jak zawsze szacunek, ale cały czas zachodzę w głowę skąd wziął się taki wynik starcia?

https://www.instagram.com/p/B6G8PN_gE_x/?utm_source=ig_embed

6 KOMENTARZE

 1. po walce bez skończenia przed czasem powinno odbywać się głosowanie, np. kto otrzymałby większy aplauz wygrywałby walkę, to rozwiązałoby wiele kontrowersji.

  pozdrawiam.

 2. po walce bez skończenia przed czasem powinno odbywać się głosowanie, np. kto otrzymałby większy aplauz wygrywałby walkę, to rozwiązałoby wiele kontrowersji.

  pozdrawiam.

  Albo głosowanie SMS i rekordowe wpływy :kawulpokapoka:

 3. po walce bez skończenia przed czasem powinno odbywać się głosowanie, np. kto otrzymałby większy aplauz wygrywałby walkę, to rozwiązałoby wiele kontrowersji.

  pozdrawiam.

 4. po walce bez skończenia przed czasem powinno odbywać się głosowanie, np. kto otrzymałby większy aplauz wygrywałby walkę, to rozwiązałoby wiele kontrowersji.

  pozdrawiam.

  Takie coś to na WBW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.