Dzień po ogłoszeniu walki Franka Mira z Juniorem dos Santosem jako main event nachodzącej 26 maja gali UFC 146 Dana White napisał na twitterze kto zastąpi Mira w staciu z Cainem Velasquezem (MMA 9-1). Rywalem byłego mistrza UFC będzie debiutujący w oktagonie Antonio „Bigfoot” Silva (MMA 16-3), który zostaje przesunięty z anonsowanej walki z Royem Nelsonem (MMA 16-7) na tej samej gali. Oznacza to, że teraz to zwycięzca 10. sezonu TUFa czeka na nowego rywala.

32-letni Brazylijczyk to kolejny import z Strikeforce i uczestnik grand prix wagi ciężkiej w tej organizacji. Trenujący w ATT fighter dotarł tam do półfinału, po niespodziewanym zwycięstwie nad Fedorem Emelianenko uległ zastępującemu Overeema Danielowi Cormierowi. W klatce Strikeforce Silva zapracował na bilans 3 zwycięstw i 2 porażek.

UPDATE: Roy Nelson zmierzy się z Gabrielem Gonzagą (MMA 13-6) kończąc zapewne karuzele zmian na rozpisce.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.