Pierwsza duża gala UFC w 2020 roku już w pierwszym dniu sprzedaży biletów okazała się dużym sukcesem finansowym. Nie mogło być jednak inaczej bo głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie powracającego do MMA największego gwiazdora tego sportu, Conora McGregora z ulubieńcem kibiców, Donaldem Cerrone.

Jak poinformował Dana White, wszystkie bilety na styczniową galę UFC 246 podczas której zobaczymy walkę byłego podwójnego mistrza organizacji Conora McGregora z weteranem Donaldem Cerrone zostały sprzedane w dniu uruchomienia sprzedaży. Łączne wpływy z bramki na galę UFC 246 w Las Vegas wynoszą około 10 milionów dolarów.

Jest to kolejny sukces finansowy Irlandczyka do którego należą dwa najlepsze wyniki  w historii organizacji UFC pod względem wpływów ze sprzedanych biletów. Równie dobrych wyników można się spodziewać przy sprzedaży transmisji PPV gali UFC 246. Do McGregora należy obecnie 5 z 6 najlepszych wyników w historii organizacji, w tym rekordowe 2.4 miliona PPV sprzedanych na walkę z Khabibem podczas gali UFC 229 w zeszłym roku.

Poniżej 5 największych bramek w historii UFC:

 1. UFC 205: Alvarez vs. McGregor | 2016 MSG, Nowy Jork – $17 700 000
 2. UFC 229: Khabib vs. McGregor | 2018 T-Mobile, Las Vegas – $17 200 000
 3. UFC 129: St-Pierre vs. Shields | 2011 Rogers Centre, Toronto – $12 075 000
 4. UFC 200 Tate vs. Nunes | 2016 T-Mobile, Las Vegas – $10 700 000
 5. UFC 194 Aldo vs. McGregor 2015 MGM, Las Vegas – $10 500 000

Dla Conora McGregora będzie to powrót do klatki po przegranej z Khabibem Nurmagomedovem, na gali UFC 229 w październiku 2018 roku. Wcześniej „Notorious” walczył w listopadzie 2016 roku, kiedy znokautował Eddiego Alvareza, zdobywając drugi tytuł mistrzowski UFC, tym razem w wadze lekkiej. Styczniowy pojedynek będzie więc trzecim występem McGregora w klatce na przestrzeni trzech lat.

Gala UFC 246 odbędzie się 18 stycznia w Las Vegas. Rozpiskę gali znajdziecie tutaj.

Zobacz również:

36 KOMENTARZE

 1. Jaram się ze względu na Cowboya. Wydaje mi się że juz mu nie kibicuje. Stary jest, dziecko bawi. Ale jak tylko zobaczę jakiś  showdan to znowu jestem cały zanim.

 2. Patrzcie jak oni do siebie pasują. Jeden ma z przodu małpę,  drugi z z tyłu psa. A teraz wyobraźcie sobie ich Fuzje w super kosmicznego sayanina. Sztos

 3. Niemożliwe, przecież eksperci z Cohones dwa dni temu zgodnie twierdzili, że Conor się skończył i już nikogo nie jara, a ppv będzie na poziomie 800 tys max. :rofl:

 4. Ale, ale… to miało nikogo nie interesować 🙁

  Ludzie przyjdą obejrzeć jak Donald obija jakiegoś buma. :awesome:

 5. Ludzie przyjdą obejrzeć jak Donald obija jakiegoś buma. :awesome:

  Skwierczy, aż na Podlasiu słychać.

  :waldeklaugh:

 6. Niemożliwe, przecież eksperci z Cohones dwa dni temu zgodnie twierdzili, że Conor się skończył i już nikogo nie jara, a ppv będzie na poziomie 800 tys max. :rofl:

  Niektórzy nie są w stanie zrozumieć na jaki poziom popularności wszedł Konor. To jest jedyna prawdziwa gwiazda MMA na świecie

 7. Niektórzy nie są w stanie zrozumieć na jaki poziom popularności wszedł Konor. To jest jedyna prawdziwa gwiazda MMA na świecie

  Za pewne ma tylu samo wrogów co fanów.

 8. Za pewne ma tylu samo wrogów co fanów.

  Jedni i drudzy wykupią PPV tylko z różnych powodów. Conor jest nie tylko popularny ale również kontrowersyjny co tylko dodatnie wpływa na hajs jaki robi dla siebie i UFC :fjedzia:

  Trzeba "oddać krulowi co krulewski" i pomimo tego, że stracił już na swojej mistyczności i dobitnie zostały obnażone braki w jego grze to wciąż jest maszynką do zarabiania pieniędzy (jak to już napisał ktoś powyżej):cmgkeepgoing::conorsalute:

 9. Nie penienym muwić Podobno wszedł duzy gracz na arftene koników i wykupił 54 mln biletów które próżniej puści na allegro.

 10. Nie penienym muwić Podobno wszedł duzy gracz na arftene koników i wykupił 54 mln biletów które próżniej puści na allegro.

  Weź gościu już nie pij tego Propera

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.