uriah hall

Już  31 października do oktagonu UFC powróci Anderson Silva. Dla byłego mistrza ma to być ostatnie starcie w karierze, a zmierzy się w nim z Uriah Hallem. Sayif Saud, główny trener klubu Fortis MMA, w którym do starcia przygotowuje się Hall, uważa że jego podopieczny musi wygrać ten pojedynek w efektowny sposób.

On musi wygrać, ale musi też zrobić to w zdecydowany sposób, żeby dać jasny przekaz. W tej wadze jest wielu mocnych rywali i zwycięstwo decyzją, albo po bliskiej walce, to oczywiście zwycięstwo, ale nie będzie miało takiego przełożenia na dalszą karierę. On będzie polował na skończenie. Jeśli chcesz się piąć w rankingu i chcesz, żeby ludzie cię oglądali, musisz walczyć w efektowny sposób.

Trener w rozmowie dla serwisu MMA Junkie dodał jednak też, że walka może być bardzo trudna.

Nie można się zbyt rozluźnić, bo można wpaść w pułapkę. Silva przecież 11 razy obronił pas mistrzowski. To nie jest tak, że on nie wie jak się wygrywa. Jest niebezpieczny i na pewno chce zrobić wszystko, aby nie zakończyć kariery przegraną. On da z siebie wszystko, a pięć rund to bardzo długa walka.

Uriah Hall nie walczył jeszcze w 2020 roku. Miał w tym roku zaplanowane starcia z Jacare Souzą i Yoelem Romero, lecz żadna nie doszła do skutku. Souza zachorował na COVID-19, a Romero wycofał się przez kontuzję. Uriah wygrał dwie ostatnie walki – z Bevonem Lewisem i Antonio Carlosem Jr.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.