Organizacja Bellator znana jest z tego, że w jej szeregach pojawiają się zawodnicy, którzy są blisko końca kariery, a czasy swojej świetności mają dawno za sobą. Po tym jak Anderson Silva niedawno zawalczył ostatni raz w UFC, pojawiły się pytania o to, czy może ostatecznie nie trafi jeszcze do Bellatora?

Scott Coker, szef marki Bellatora, bardzo ceni Andersona Silvę i jego osiągnięcie w sporcie.

Bardzo go szanuję. On zdecydowanie jest jednym z najlepszych zawodników w historii mieszanych sztuk walki.

Coker w rozmowie dla serwisu MMA Junki został zapytany jednak wprost o możliwość podpisania kontraktu z Andersonem Silvą, ale jak sam przyznał, nie myślał o tym wcześniej.

W sumie nie zastanawiałem się nad tym, ale myślę, że dziś jestem zadowolony z tego jakich zawodników mamy na kontraktach i w jakim kierunku idziemy.

Scott dodał, że to cały jego komentarz w tej sprawie.

Warto przypomnieć, że Anderson Silva, mimo stoczenia ostatniej walki w klatce UFC, cały czas ma ważny kontrakt z amerykańską organizacją, w którym ma zapisany jeszcze jeden pojedynek. Dana White, szef UFC, powiedział jednak niedawno w rozmowie z mediami, że już nigdy nie pozwoli Andersonowi zawalczyć w UFC. Dodał też, że nie wie jeszcze co zrobi, jeśli Anderson będzie chciał zawalczyć w innym miejscu.

6 KOMENTARZE

  1. W sumie nie zastanawiałem się nad tym, ale myślę, że dziś jestem zadowolony z tego jakich zawodników mamy na kontraktach i w jakim kierunku idziemy.

    Czyt. Anderson nie jest jeszcze odpowiednio stary żebyśmy go zatrudnili.

  2. To nie wiedza co się robi? Niech walczy z CM Punkiem albo kimś tego pokroju. Niech bierze wzór z Polski

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.