Narkun Askham ksw 53

Po ostatniej wygranej nad Mamedem Khalidovem, Scott Askham (MMA 9-4) wyzwał do walki innego mistrza organizacji KSW, Tomasza Narkuna (MMA 17-3). Anglik chciałby zmierzyć się w kolejnej walce z Polakiem i zdobyć tym samym drugi pas mistrzowski.

Na słowa Askhama szybko zareagował wyzwany i napisał w mediach społecznościowych, że nie odmawia pojedynków.

Teraz natomiast Narkun zapytał fanów w mediach co sądzą o tym zestawieniu i napisał, że jest pewny swojej wygranej. Dodał też hashtag #KSW53, sugerując, że do walki z Anglikiem mogłoby dojść już na kolejnej gali organizacji.

Scott Askham – dwukrotnie pokonał mojego klubowego kolegę z Berserkers Michała Materlę oraz mojego byłego rywala, któremu kibicowałem w ostatniej walce Mameda Khalidova. Po tej walce wzywał do walki mnie. I na tym koniec poczynań Anglika, bo jeśli dojdzie do walki miedzy nami to zderzy się ze ścianą. CHCECIE TO ZOBACZYĆ? #NarkunAskham
#narkunteam #polskasila #ksw53

Scott Askham – dwukrotnie pokonał mojego klubowego kolegę z Berserkers Michała Materle oraz mojego byłego rywala,…

Publiée par Tomasz Narkun sur Vendredi 13 décembre 2019

Gala KSW 53 ma odbyć się 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

 

13 KOMENTARZE

 1. Tomasz Narkun:"Moje pierwsze zderzenie z filozofią oświecenia to książka Immanuel'a Kant'a "Krytyka Czystego Rozumu". Dało mi to do zrozumienia, że nie istnieje coś takiego jak konstruktywna krytyka ponieważ zbyt mało uwagi poświęcamy refleksji nad naszym językiem. Powoduje to, że używamy słów których zwyczajnie nie rozumiemy. Dlatego tak bardzo uważnie dobieram słowa."

 2. I na tym koniec poczynań Anglika, bo jeśli dojdzie do walki miedzy nami to zderzy się ze ścianą.

  A ja myślałem, że z pustakiem :suchykarol:

 3. Kurde Narkun nie przepadam za tobą, no ale ktoś musi odczarować to fatum i ubić angola. Będę twoim wielkim fanem, ale wygraj to jeśli tylko do tej walki dojdzie!

 4. Kurde Narkun nie przepadam za tobą, no ale ktoś musi odczarować to fatum i ubić angola. Będę twoim wielkim fanem, ale wygraj to jeśli tylko do tej walki dojdzie!

  WAR Askham!

  KSW 53 "ostatnie wyjasnienie"

  Po tej gali Scot nie bedzie mial juz z kim walczyc

 5. WAR Askham!

  KSW 53 "ostatnie wyjasnienie"

  Po tej gali Scot nie bedzie mial juz z kim walczyc

  Może też być KSW 53 "czyściec":burnit:

 6. Ja pierdole przeciez oni w tym KSW nikogo juz nie maja ,Soldic wyczyscil dywizje nie maja dla niego rywala, Askham dwa razy wpierdolil Materli , pokonał Khalidova ,nie ma rywala ze musza znowu superfighty z Narkunem kombinować ,Narkun przez 2,5 roku to pasa praktycznie nie bronil 2 superfighty z Mamedem ,superfight z De Friesem , ta obrona z Mysiala to tez była z chuja wzieta no i co i teraz znowu superfight z Askhamem  :razz:utinlaugh: ,  i jeszcze do tego Kawulski pierdoli ze najwieksza federacja mma w Europie , on kurwa naprawde wierzy ze z tymi 6 galami rocznie na ktorych jest 9 pojedynkow  jest wiekszy od ACA ktore zrobilo w tym roku 14 gal i na karcie walk jest tam po 15,16 walk :razz:ociesznymirek:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.