askham khalidov ksw 52

Scott Askham (MMA 18-4), mistrz KSW w wadze średnie, wejdzie ponownie do klatki organizacji podczas gali KSW 52. Jego rywalem natomiast zostanie powracający ze sportowej emerytury, Mamed Khalidov (MMA 34-6-2). Stawką tego pojedynku nie będzie jednak pas mistrzowski, co nie do końca podoba się Askhamowi, który w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl powiedział:

Ja jestem gotowy, aby walczyć o ten pas mistrzowski. Jak przyjdzie okazja, będą mikrofony, tłumacz, to na pewno zadam mu pytanie o stawkę tej walki. Ja byłem gotowy na pięć rund, ktoś inny tego nie chciał. Mój najlepszy czas dopiero nadchodzi i chcę bronić tytułu jak najczęściej. Jedyny racjonalny powód, dla którego ta walka nie odbędzie się na dystansie pięciu rund, to fakt, że on nie chce takiego dystansu. Ma do tego prawu. Ma za sobą długą, owocną karierę i zbudował latami ciężkiej pracy swój status oraz popularność. Też cieszę się, że mogę być częścią tego wydarzenia, bo to będzie naprawdę wielka walka w europejskim MMA.

Askham dodał również, że chce najbliższą walką udowodnić, że może zastąpić Mameda Khalidova na scenie organizacji KSW.

On miał swój czas w KSW, a ja czuję, że mój właśnie nadchodzi. Mogę wejść w jego buty, w buty o naprawdę sporej wartości. Jego jedyną przewagą w Polsce jest to, że potrafi mówić po polsku. W walce mogę dać fanom wszystko, czego oczekują. W tej płaszczyźnie spokojnie mogę wejść w jego buty. Jestem tego pewny.

Cała rozmowa ze Scottem Askhamem dostępna jest tutaj.

Gala KSW 52, podczas której dojdzie do walki Askhama z Khalidovem, odbędzie się 7 grudnia.

21 KOMENTARZE

 1. Ja jestem gotowy, aby walczyć o ten pas mistrzowski. Jak przyjdzie okazja, będą mikrofony, tłumacz, to na pewno zadam mu pytanie o stawkę tej walki. Ja byłem gotowy na pięć rund, ktoś inny tego nie chciał

  Jedyny racjonalny powód, dla którego ta walka nie odbędzie się na dystansie pięciu rund, to fakt, że on nie chce takiego dystansu.

  Dziwne:eddieconspiracy:

 2. Rozumiem że Scott chce żeby mu dawali łatwe waleczki z odpadami po UFC i brazolami i to teraz on będzie niepokonany i legendarny?

  Chyba bez żony Polki i występu u Wojewódzkiego nie uda się zostać idolem Polaków.

  No i jeszcze trzeba mieć widowiskowy styl jak Mamed lub.. Ronda

 3. co tu sie odpierdala? askham jako mistrz nie walczy o pas tylko o co? ja wiem, ze ksw to mamed, ale nie rozumiem tej zagrywki.

 4. co tu sie odpierdala? askham jako mistrz nie walczy o pas tylko o co? ja wiem, ze ksw to mamed, ale nie rozumiem tej zagrywki.

  Mamed nie chce 5 rund, bo kiepsko z kondycją, 3 rundy dają mu większe szanse na zwycięstwo. A na pasie, ani jemu, ani KSW nie zależy, bo i tak ile on jeszcze zawalczy..1, 2 może 3 walki i to pewnie w jakichś dziwnych catchweight'ach.

 5. co tu sie odpierdala? askham jako mistrz nie walczy o pas tylko o co? ja wiem, ze ksw to mamed, ale nie rozumiem tej zagrywki.

  Po prostu zwykłe samozaoranie, że ten pasek jest gówno warty

 6. Mamed nie chce 5 rund, bo kiepsko z kondycją, 3 rundy dają mu większe szanse na zwycięstwo. A na pasie, ani jemu, ani KSW nie zależy, bo i tak ile on jeszcze zawalczy..1, 2 może 3 walki i to pewnie w jakichś dziwnych catchweight'ach.

  Dlatego kompletnie mnie nie jara jego "powrót" z emerytury. Żeby jeszcze szła za tym jakaś jakość, a tutaj keczłejty i inne gówna, a wcale nie jest powiedziane że na dystansie 3 rund Mamed wygra z Scottem. 3 porażki z rzędu to będzie doskonałe legasi i piękna manifestacja potęgi promotorów krs i ich największego gladiatora.

 7. Panie Scott :

  -trzeba mieć minimum kartę pobytu na terenie RP

  -ożenić się z Polką

  -wystąpić w kilku programach rozrywkowych w których obowiązkowo mówimy o miłości do Polski

  I tak zdobywa się serca w naszym kraju

 8. Mamed wiedział o co chodzi, jakby wygrał i miał pas to by musiał walczyć w KSW do 50. Inaczej prawnicy K&L by go załatwili, jak Gamrota:mamed:

 9. Wydaje mi się, że zrobienie 3 czy 5 rund dla Mameda to żadna różnica z jego doświadczeniem. Bardziej o 3 rundy może chodzić samym włodarzom bo, w przypadku wygranej Mameda walki o pasek będzie kolejny wakat.

  Mamed wakuje pasek i robi się probem. Raz ,że kolejna kategoria bez mistrza co pokazuje ile te paski są warte , a dwa kto miałby bić się o nowego mistrza ?

 10. Wydaje mi się, że zrobienie 3 czy 5 rund dla Mameda to żadna różnica z jego doświadczeniem.

  Wyjaśnij mi co ma doświadczenie do cardio danego zawodnika? Conor ile walk by nie stoczył, ile by nie trenował, to nigdy nie będzie tytanem kondycji, a taki Diaz może wziąć walkę z tygodniowym wyprzedzeniem leżąc do góry brzuchem i nawet nikt tego nie zauważy.

 11. Wyjaśnij mi co ma doświadczenie do cardio danego zawodnika? Conor ile walk by nie stoczył, ile by nie trenował, to nigdy nie będzie tytanem kondycji, a taki Diaz może wziąć walkę z tygodniowym wyprzedzeniem leżąc do góry brzuchem i nawet nikt tego nie zauważy.

  Chcesz przez to powiedzieć, że cardio zależy od genów/naturalnych predyspozycji?

 12. Chcesz przez to powiedzieć, że cardio zależy od genów/naturalnych predyspozycji?

  Może coś w tym być. Jak ktoś w młodości miał kondycję konia, to później nie miał z tym problemu. Można to wytrenować w pewnym stopniu, ale czy Mamed czy Conor należą do zawodników, którzy byli/są/będą tytanami kondycji? Diaz przed walką z Conorem twierdził, że ile by nie trenował i jakich by nie stosował metod treningu, to nigdy mu nie dorówna pod tym względem.

 13. Wydaje mi się, że zrobienie 3 czy 5 rund dla Mameda to żadna różnica z jego doświadczeniem. Bardziej o 3 rundy może chodzić samym włodarzom bo, w przypadku wygranej Mameda walki o pasek będzie kolejny wakat.

  Mamed wakuje pasek i robi się probem. Raz ,że kolejna kategoria bez mistrza co pokazuje ile te paski są warte , a dwa kto miałby bić się o nowego mistrza ?

  Ty no jak to to, dywizja średnia to przezywa kurwa rozkwit, Du plessis, Ilić, Luterbach przeszedł do średniej, masz Kęsika i Damiano yoelo, Michał Polska Walcząca Materla. Scott oczywiście, a jak będzie trzeba to i Narkun albo Wrzosek dołączą do eliminatora. W ogóle pomijam 160 zawodników na kontrakcie.

  Walka Mameda ze Scottem w keczłejcie to jest totalnie idotyczna zagrywka, nawet jak Mamed pas by zwakował (jeśli wygra) to chuj, robisz kolejny eliminator, turniej czy jak oni to nazywają i lecimy dalej na tym polega ten biznes. Trochę jakby iść na kurwy się poprzytulać. :matt:

 14. Walka Mameda ze Scottem w keczłejcie to jest totalnie idotyczna zagrywka, nawet jak Mamed pas by zwakował (jeśli wygra) to chuj, robisz kolejny eliminator, turniej czy jak oni to nazywają i lecimy dalej na tym polega ten biznes. Trochę jakby iść na kurwy się poprzytulać.

  GSP wrócił i walczył z Bispingiem w limicie kategorii średniej gdzie stawką był pas mistrzowski. Wygrał walkę i później zwakował ten pas. Dlaczego KSW nie może postąpić w taki sposób? Jak Narkun nie bronił pasa ponad 2 lata, to wszystko było ok, a tu teraz robią problem, bo Mamed nie będzie często walczył. 1 walka rocznie to za dużo nawet dla tak doświadczonego zawodnika jakim jest Mamed i KSW nagle nie chce blokować całej dywizji.

 15. Ty no jak to to, dywizja średnia to przezywa kurwa rozkwit, Du plessis, Ilić, Luterbach przeszedł do średniej, masz Kęsika i Damiano yoelo, Michał Polska Walcząca Materla. Scott oczywiście, a jak będzie trzeba to i Narkun albo Wrzosek dołączą do eliminatora. W ogóle pomijam 160 zawodników na kontrakcie.

  Walka Mameda ze Scottem w keczłejcie to jest totalnie idotyczna zagrywka, nawet jak Mamed pas by zwakował (jeśli wygra) to chuj, robisz kolejny eliminator, turniej czy jak oni to nazywają i lecimy dalej na tym polega ten biznes. Trochę jakby iść na kurwy się poprzytulać. :matt:

  Rozkwit rozkwitem ale słabo by to wyglądało jakby kolejny mistrz oddał pasek. Pokazało by to tylko ile ten pasek faktycznie jest wart.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.