Mateusz Gamrot Artur Sowiński

Mateusz Gamrot (15-0, 1 NC), który miał powrócić do klatki organizacji KSW podczas marcowej gali, będzie musiał jeszcze poczekać na walkę. Problemy z koronawirusem spowodowały bowiem, że wydarzenie zostało odwołane. Na razie nie wiadomo dokładnie kiedy kolejna gala KSW zostanie zorganizowana i czy wystąpi na niej „Gamer”, ale szefostwo polskiej marki zapowiada wydarzenie na przełom maja i czerwca.

Zobacz również: Karta walka na najbliższe dwie gale KSW rozpisana

Jednym z potencjalnych rywali dla Mateusza Gamrota mógłby być Artur Sowiński (MMA 20-11, 2NC) , który napisał na Facebooku:

Poranna refleksja. Często ktoś pyta, z kim chciałbym zawalczyć? Kto mnie obserwuje dość długo wie, że nigdy nie wybierałem sobie rywali, ale gdybym mógł to chciałbym walczyć z Mateuszem Gamrotem przed jego odejściem z KSW. Byłbym zdecydowanym underdogiem co lubię. To byłaby fajna walka. Miłego dnia!

Poranna refleksja. 🤔Często ktoś pyta, z kim chciałbym zawalczyć? Kto mnie obserwuje dość długo wie, że nigdy nie…

Publiée par Artur "KORNIK" Sowiński sur Jeudi 7 mai 2020

Artur Sowiński walczył po raz ostatni podczas gali KSW 52 i pokonał w pięknym styl Viniciusa Bohrera. Mateusz Gamrot miał znacznie dłuższą przerwę od startów. W swoim ostatnim boju, do którego doszło w grudniu 2018 roku, pokonał Klebera Koike Erbsta i wywalczył w ten sposób drugi pas mistrzowski.

 

26 KOMENTARZE

 1. Pewnie skończyłby jako ciężarny Kornik po walce, ale przed walką z Irokezem też tak mówiono :)) Czy przed 1 walką z Erbstem. Sowiński umie zaskoczyć w stójce, a Gamer dalej mocno średni w tej płaszczyżnie… Tak tylko głośno myślę, nie hejtujcie.

 2. Ej, chcieć może, nie ma w tym nic złego. To najmocniejszy rywal w krs, więc brawa za ambicje.

  Ale fakt – byłby underdogiem. Ogromnym.

 3. Kornik ostatnio bardzo wychwalał Gamera w Octagon Live i mówił, że jest zdecydowanie najlepszy. Na walkę raczej nie ma szans. Nie ma co hejtować gościa. Normalnie napisał bez żadnej napinki.

 4. Nie wiem co Was tak dziwi. Nie spodziewajcie się żadnych dużo wyżej notowanych rywali dla Gamera w ciągu najbliższych kilku lat a może nawet do końca kariery. W KSW Kornik jest na poziomie.

 5. Przemówiła kiepska podróbka Conora 😉

  Ty marna kopio rudego

  Kornika McGregora już nie ma, wszyscy pamiętamy ten słaby okres kreowania własnego wizerunku przez Artura, ale obecnie nazywanie go kiepską podróbką Conora jest trochę nie fair. Osobiście uważam, że aktualnie Kornik jest jednym z najbardziej autentycznych zawodników na naszej scenie. Kiedy pospinani gladiatorzy szukają adresów obcych sobie ludzi by zrobić im wjazd na chatę, Kornik zaprasza nieznajomych pod swój adres żeby wspólnie obejrzeć gale MMA i napić się piwa. Każdy, kto czyni klimat dyscypliny odrobinę mniej bagiennym ma we mnie kibica.

 6. Serio nie rozumiem tego przypierdalania sie do Kornika (a do wylewania żalu na jksw jestem jednym z pierwszych). Chłop na luzie rzucił jakies przemyślenie i to wszystko – bez jakiejś napinki.

  Jeszcze bym zrozumiał jakby nagle Popek albo Kapok sie obudził i napisał, ze w sumie chętnie zawalczyłby z Miociciem bo byłby underdogiem, ale fajna walka by była. A tu mamy jednego z lepszych zawodnikow z ksw, ktory nie jest żadnym freakiem i rzuca luźny i spokojny post.

 7. Widać, że połowa forumowiczów nie ma ani żadnej historii w sporcie (choćby amatorskim) ani nie ma charakteru sportowca, bo nie potrafią zrozumieć, że zupełnym fundamentem każdego sportowca jest chęć rywalizacji o najwyższe cele z najlepszymi rywalami więc do ch*ja Pana nie ma w tym nic dziwnego, że Kornik chce walczyć z aktualnie najlepszym zawodnikiem w jego kategorii, bo zapewne to jest jego największą motywacją do codziennego reżimu treningowego i pewnie w jego mniemaniu jest w stanie z nim wygrać i nie ma w tym nic dziwnego. Ale co oczekiwać po ludziach, dla których prawie wszyscy zawodnicy prócz chyba mistrzów UFC to drewna i beztalencia, tak wnioskuję co po niektórych komentarzach … pozdro dla normalnych kibiców co potrafią docenić wysiłek prawdziwych fighterów 😉

 8. Gamer takich zawodnikow w lekkiej jak Kornik, Wrzosek czy Marian to robi 1 wieczoru na 1 gali. Toc to nie ten poziom panowie. Bez hejtu bo cala 3 spoko goscie ale taka prawda.

 9. Szacuneczek za wybranie Gamera, nie w sumie w tym nic złego ze chce najlepszego. Wątpię jednak żeby do takiej walki doszło, nie ten poziom artystyczny ze tak powiem.

 10. Pierdolicie tam, ja jestem pewien, że kornik ogarnie gamrota i skończy to sanockim fatality. :enterthehorwitch:

 11. Pierdolicie tam, ja jestem pewien, że kornik ogarnie gamrota i skończy to sanockim fatality. :enterthehorwitch:

  :robertmakeup:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.