Anthony Smith BMF
Anthony Smith

Nate Diaz (MMA 20-11) i Jorge Masvidal (MMA 34-13) już niedługo mają zawalczyć o wyjątkowy, specjalny pas mistrzowski „największego skur*ysyna w MMA”, w skrócie BMF, czyli Baddest Motherfucker. Pomysł stworzenia takiego trofeum spotkał się z wieloma różnymi opiniami. Jednym z entuzjastów takiego rozwiązanie jest Anthony Smith, który w audycji Sirius XM powiedział:

Nie wiem czy to będzie jednorazowa sytuacja. Moim zdaniem błędem byłoby, gdyby faktycznie pas był tylko na raz. Uważam, że można stworzyć tak wiele innych rzeczy. Jest wiele rzeczy, o które ludzie chcą walczyć.

Smith dodał również, że sam z chęcią biłby się o jakiś wyjątkowy pas.

Chciałbym, żeby ten pas pozostał w grze. Z przyjemnością stoczyłbym co miesiąc jakąś szaloną walkę o tytuł z Thiago Santosem. Za dawnych czasów robiono super walki i dawano jeden wielki pas, którego nigdy nie trzeba było bronić. To był jakby pas za super walkę. Moim zdaniem pas BMF mógłby być czymś takim.

Anthony uważa również, że nowe pasy mogłyby przyciągnąć nowych fanów.

Są fani tego sportu, dla których pasy mistrzowskie są ważne. Można jednak stworzyć coś nowego, co przyciągnie nową grupę ludzi, fanów pasa BMF.

7 KOMENTARZE

  1. Z calym szacunkiem ale Smith po tym co pokazal w walce z Jonesem moze jedynie zawalczyc o pas NP czyli Najwiekszego Placka w MMA

  2. Abstrachując od tego, że nie wiem o jaki pas mógłby się bić Smith(raczej nie BMF)… to myślę, że ma racje, że fani by coś takiego kupili jak przerozne dodatkowe pasy! Wystarczy popatrzeć na kolorowy i barwny świat Wrestlingu, takim kolorytem w mma i powiewem lekkiego dziwactwa mogły by być przyznawane różne dziwaczne pasy typu np. Pas króla gatki(trashtalk), pas króla nokautu, lub np pas dla typa który najmniej czasu spędza w klatce bo szybko konczy rywali albo pas największej pizdy w ufc, plus pas BMF i inne. Wymyslac mozna w nieskonczonosc. Mi to wsumie wisi i jest totalnie obojetne ale mysle ze ludzie by cos takiego kupili, zwłaszcza młodzież

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.