anthony pettis

Anthony Pettis powrócił do oktagonu UFC 19 grudnia i podczas ostatniej gali amerykańskiej marki w tym roku pokonał na punkty Alexa Morono. Okazuje się, że dla Pettisa była to ostatnia walka stoczona pod skrzydłami największej marki MMA na świecie.

Były mistrz UFC ogłosił właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zdecydował się zakończyć współpracę z UFC.

Po 12 latach podjąłem decyzję o odejściu z UFC, aby sprawdzić oferty na wolnym rynku.

Pettis ma na swoim koncie 20 walk w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. „Showtime” to były mistrz kategorii lekkiej organizacji WEC i UFC. W wcześniejszym pojedynku wygrał w rewanżu z Donaldem Cerrone na UFC 249. 18 z 24 wygranych w karierze Pettis zdobywał przez skończenia przed czasem.

Jedną z organizacji, która wyraziła już zainteresowanie współpracą z Anthonym Pettisem jest Bellator prowadzony przez Scotta Cokera. Na razie jednak nie wiadomo gdzie ostatecznie były mistrz będzie dalej walczył.

38 KOMENTARZE

 1. W bellatorze przynajmniej nie ma tej jebanej usady która zniszczyła duzo walk

  Czasami coś mądrego powiesz. Idź tą drogą.

 2. Wiadomka że Bellator , stawiał bym na to że rozmowy już dawno się odbyły , ba może nawet kontrakt już podpisany

 3. A może :kawulpokapoka:

  Zapewne wyślą mu ofertę jak i Silvie Romero i komu tam jeszcze  ? Alvarezovi  ? Są zainteresowani , to by było coś nisamowitego :showdatass:

 4. Zapewne wyślą mu ofertę jak i Silvie Romero i komu tam jeszcze  ? Alvarezovi  ? Są zainteresowani , to by było coś nisamowitego :showdatass:

  I Conorowi:lol:

 5. Co sie dzieje z tymi odejściami.

  Po kolejnej walce McGregor odejdzie z UFC żeby sprawdzić inne oferty:rofl:

 6. Ani biznesowo ani sportowo nie pasuje do stajni Kelnera  , jaka on miał podstawę w UFC  ? Nie mała zapewne  , a sportowo zajechany czyści całe 70 kg i większość 77 w KSW

 7. Zapewne wyślą mu ofertę jak i Silvie Romero i komu tam jeszcze  ? Alvarezovi  ? Są zainteresowani , to by było coś nisamowitego :showdatass:

  Na Twitterze

 8. A tak serio, to po co KSW miałoby wyładowywać miliony złotych na Pettisa, Silvę, Romero czy kogoś takiego, skoro mogą ten sam efekt, czyli wpierdol na naszych polskich bijokach, osiągnąć znacznie taniej – patrz De Fries, Askham, Soldic 😀 😀 😀

 9. A tak serio, to po co KSW miałoby wyładowywać miliony złotych na Pettisa, Silvę, Romero czy kogoś takiego, skoro mogą ten sam efekt, czyli wpierdol na naszych polskich bijokach, osiągnąć znacznie taniej – patrz De Fries, Askham, Soldic 😀 😀 😀

  A gawiedź będzie się zachwycać mitycznymi gladiatorami trenującymi kaeswu. :facepalm:

 10. To co Pettis w KSW :kawulpokapoka:

  Jeden z weteranów drugiej co do wielkości i największej w Europie organizacji już zna odpowiedź:

  I UFC jest w:gdzie:

 11. Dobrze to rozegrał.Nic nie jęczał o pieniądze, nie krytykował UFC, dał dobrą walkę na koniec i z podbitą wartością sprawdzi swoje opcje.W UFC i tak ciężko byłoby mu cokolwiek więcej ugrać.Skoro kończyła mu się umowa to pewnie Dana chciałby renegocjować warunki, a dodatkowo widząc obecne podejście do zawodników, to po pierwszej, lepszej porażce, mogliby się go pozbyć.155 jest zatłoczona jak Zakopianka w sezonie, a w 170 tylko czyhają dziki jak Pereira, Luque by się wybić i dodać go do swojego rekordu.Mądry ruch.

 12. Danka robi przesiew i cięcie kosztów , ci co ze wzgledu na staż maja wysokie kontrakty a nie sa już topem będa wylatywac z UFC . Danka stawia na młodych , nieporozbijanych ,bitnych co beda walczyć i dawać wojny w klatce za 10 tys podstawy plus 10 tys za wygraną .

 13. A tak serio, to po co KSW miałoby wyładowywać miliony złotych na Pettisa, Silvę, Romero czy kogoś takiego, skoro mogą ten sam efekt, czyli wpierdol na naszych polskich bijokach, osiągnąć znacznie taniej – patrz De Fries, Askham, Soldic 😀 😀 😀

  No tak, ale wtedy miałby kto spuścić wpie**ol tym, którzy spuszczali wpie**ol naszym 😉

 14. :korwinwhat:12 lat i 20 walk ?

  Z taka częstotliwością, idealnie pasuje do KRS One:razz:utinlaugh:

  Nie do końca. 20 walk ma w UFC, a 12 lat walczył dla Zuffy. WEC była własnością Zuffy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.