Zawodniczka UFC Angela Hill (MMA 10-7), która podczas gali w Meksyku pokonała przez TKO w trzeciej rundzie Ariane Carnelossi (MMA 12-2) wypowiedziała się na temat tego pojedynku oraz swojej przyszłości w organizacji.

Wykorzystałam jej moc przeciwko niej. Nadziała się na mój łokieć. Chciałam ją spychać na siatkę, a ona z całą siłą wpadła na mój cios. Byłam zaskoczona, ponieważ często w walce używam łokci, ale nigdy nie rozcinałam swoich przeciwniczek. Tym razem się udało, więc byłam bardzo szczęśliwa.

Amerykanka została zapytana także o swoje odczucia związane z różnicą wysokości na jakiej położony jest Meksyk. Wielu zawodników narzeka na warunki, w jakich przychodzi im walczyć w tym kraju.

Czułam się silna, czułam się bardzo dobrze. To była szybka walka, ale przygotowywałam się w górach przez trzy lub cztery tygodnie, więc wychodząc do trzeciej rundy czułam się naprawdę świetnie. Musiałam wygrać trzecie starcie, ponieważ wiedziałam, że pierwsza runda była moja, ale druga była już mocno zbliżona. Dałam z siebie wszystko.

Zapytana o dalsze plany, odpowiedziała:

Wychowałam się w Waszyngtonie. W grudniu UFC robi tam galę, więc bardzo chciałabym tam wystąpić. Wydaje mi się, że karta może być już zamknięta, ale na pewno zapytam. Mówiłam, że chcę zawalczyć z Tecią Torres, ale tak naprawdę każda inna walka też będzie dla mnie dobra. W sumie, może Karolina Kowalkiewicz? Lubię walczyć ze stójkowiczkami. Oczywiście zawalczę z kim mnie zestawią, ale chciałabym w następnej walce mocnych wymian.

Karolina Kowalkiewicz (MMA 12-5) przegrała swoje trzy ostatnie pojedynki w UFC. Biorąc pod uwagę, że Polka swój ostatni pojedynek stoczyła na początku czerwca, a w lipcu ogłosiła, że rozpocznie przygotowania do kolejnego starcia, mocno prawdopodobnym jest, że zawalczy jeszcze w tym roku.

 

21 KOMENTARZE

 1. Niestety, Karolina chyba podobnie jak Tybur, nie ma za bardzo już ciśnienia na wygrywanie. Miała swój prime, chyba na więcej nie ma co liczyć :conorsalute:

 2. To będzie dla Karolinki idealna walka na przetarcie pasma porażek i powrotu na ścieżkę zwycięstw, chyba że zakończy sportową karierę i zostanie Madką

 3. Wygrała walkę i chce walczyć z Kowalkiewicz która jest po 3 przegranych z rzędu..Ambitna jebana!

  kowalkiewicz jest w rankingu a hillowna nie:fjedzia:

 4. Karolina to teraz łatwy cel do wybicia się, jest w rankingu, walczyła kiedyś o pas, ma rozpoznawalne nazwisko.

  Obecnie walczy tragicznie i ewidentnie zbliża się do końca kariery. Dlatego Hill taka chętna. W sumie szkoda Karoliny, nie rozwinęła się w Sharkach ani o drobinę, z Rodżem to lepiej wyglądało mimo wszystko.

 5. kowalkiewicz jest w rankingu a hillowna nie:fjedzia:

  Zaraz będzie nie tylko poza rankingiem, ale i poza organizacją. Chociaż to dywizja kobiet, więc nic mnie zdziwi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.