Andrei Arlovski, który jest byłym mistrzem UFC wagi ciężkiej, w ostatnich latach walczy raczej w kratkę. Mimo 41 lat na karku, cały czas wierzy, że najlepsze dni w karierze są jeszcze przed nim i może jeszcze zdobyć mistrzowski pas.

Nie ma wielu zawodników UFC powyżej 40 roku życia, którzy dalej walczą. Jestem ja, jest Alexey Oleynik, Yoel Romero i Anderson Silva, który walczył tydzień temu. Świetnym przykładem jest George Foreman, który został mistrzem w wieku 46 lat. Zapamiętajcie moje słowa, dla mnie najlepszy okres w karierze jest przede mną, w niedalekiej przyszłości.

Arlovski podczas niedawnego spotkania z mediami przed walką powiedział również, że stara się dbać o swoje ciało, aby mógł być jak najdłużej w jak najlepszej formie.

Były mistrz powróci do klatki UFC już dziś w nocy i zmierzy się z będącym ostatnio w dobrej formie Tannerem Boserem.

Andrei Arlovski ma na swoim koncie 31 walk w UFC. W ostatnim pojedynku „Pitbull” pokonał Philipe Linsa przez decyzję sędziowską. W swojej karierze doświadczony zawodnik mierzył się z m.in. Alistairem Overeemem, Stipe Miociciem, Frankiem Mirem, Travisem Browne czy Francisem Ngannou.

Tanner Boser  wygrał dwie ostatnie walki, z Raphaelem Pessoą i Philipe Linsem. 12 z 19 walk w karierze Kanadyjczyk zdobywał przed czasem. W swojej karierze występował również w organizacji ACB, gdzie stoczył 6 walk.

23 KOMENTARZE

 1. Uwielbiam go, ale nie ma szans. Stracił refleks i czutkę. Teraz jego walki wyglądają tak, że owszem nie daje się ubijać, ale tak naprawdę wciąga przeciwników w wolne szachy i grind. Z przeciętniakami się to udaje, ale z topem dywizji Andrzej odstawał (Reem, Stipe, Ngagagu). Niestety. Ale i tak Pitbull zasługuje na szacunek, tyle lata, taka kariera i wrócił z zaświatów po tym fatalnym runie w Strikeforce.

 2. Tak to jest, jak sie nie ogarnęło innego źródła dochodu przez tyle lat kariery

  Widział ile mu płacą od walki? Z taką stawką do 50tki pociągnie

  :juanlaugh:

 3. Mimo 41 lat na karku, cały czas wierzy, że najlepsze dni w karierze są jeszcze przed nim i może jeszcze zdobyć mistrzowski pas.

  A niech sobie wierzy,za marzenia się nie płaci :fjedzia:

  dla mnie najlepszy okres w karierze jest przede mną,

  Sory Andrzejku,ale ni huja :no no:

 4. Widział ile mu płacą od walki? Z taką stawką do 50tki pociągnie

  :juanlaugh:

  No dlatego piszę, ze bedzie sie bil, bo mu sie to opłaca

 5. Świetnym przykładem jest George Foreman, który został mistrzem w wieku 46 lat.

  Ale nie był rozbity Andrzeju.

  :nono:

 6. No, jeszcze ze 2-3 walki i może walczyć o pas

  KSW :beczka:

  Patrząc na wypłatę Andrzeja to nie i jeszcze długo nie

  :roberteyeblinking:

 7. Mimo 41 lat na karku, cały czas wierzy, że najlepsze dni w karierze są jeszcze przed nim i może jeszcze zdobyć mistrzowski pas.

  O kurwa skisłem :mjsmile:

 8. Tak to jest, jak sie nie ogarnęło innego źródła dochodu przez tyle lat kariery

  No kto jak kto ale Andrzej ogarnął, z Fedorem dostał 1,5mln $, zawsze dostawał duże siano, nawet teraz w UFC ma bardzo wysoki kontrakt. Poza tym Andrzej ma swój sklep i grywał coś tam w kinie (dwie części Uniwersalnego Żołnierza czy ostatnio w Equalizer 2). Spokojna głowa, o Andrzeja się pan nie bój.

 9. Patrząc na wypłatę Andrzeja to nie i jeszcze długo nie

  :roberteyeblinking:

  Myślę, że to już ostatnie takie wypłaty

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.