Alistair Overeem ma pomysł na swój kolejny pojedynek w oktagonie UFC. Legenda klatki MMA w miniony weekend pokonała Walta Harrisa przez TKO w 2. rundzie walki. Był to udany powrót Holendra do oktagonu po przegranej z Jairzinho Rozenstruikiem. Overeem w kolejnej walce chciałby się zmierzyć właśnie z Surinamczykiem, który znokautował go w ostatnich sekundach walki na gali w grudniu 2019 roku. O potencjalnym rewanżu wypowiedział się w wywiadzie dla Sirius XM Fight Nation.

Nie jestem niezadowolony ze swojego występu w walce z Rozenstruikiem. Daliśmy mu lekcję. Wygrywaliśmy 5 rund, on po prostu trafił mnie jednym czy dwoma ciosami. Według mnie to było złe przerwanie przez sędziego, nie powinien przerywać tego pojedynku, a gdy to zrobił to pozostały już sekundy do końca walki. Myślałem, że to po prostu koniec walki, bo pamiętam dźwięk oznaczający ostatnie 10 sekund pojedynku. Nagle dostałem cios, po którym zaraz wstałem, ale walka była już przerwana.

Myślałem, że wygrałem walkę, a potem zorientowałem się, że pojedynek został przerwany. TKO? Potem Rozenstruik gadał, że mnie znokautował, cały czas to powtarzał. Ten gość miał po prostu szczęście i bardzo chciałbym rewanżu, bo jak zawalczymy jeszcze raz to go skończę przed czasem. Jestem tego pewny na 100%.

Overeem (46-18, 1 NC MMA) w rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że do zakończenia kariery w MMA pozostały mu 4 pojedynki. Holender nie ukrywa, że jego celem cały czas pozostaje tytuł mistrzowski kategorii ciężkiej UFC. W przeszłości „Reem” był posiadaczem pasa mistrzowskiego w Strikeforce oraz DREAM.

Rozenstruik (10-1 MMA) był niepokonany w klatce MMA do czasu pojedynku z Francisem Ngannou. „Predator” znokautował go w 20 sekund na UFC 249. Jairzinho to doświadczony kickboxer, który 9 z 10 wygranych w karierze zdobywał przed czasem.

8 KOMENTARZE

 1. Tu należy się rewanż jak psu buda.

  I dla mnie jakieś zadośćuczynienie za zjeb.anie pięknego kuponu na sekundę przed końcem walki.

 2. Nie lubię takiego gadania u zawodników MMA, ale tutaj Ali ma rację. Dla mnie też spokojnie można było nie przerywać tego starcia.

 3. Jak pokazuje starcie z Harrisem, Reem ostatnio szybko się budzi i leje się dalej.

  Rewanż jak najbardziej.

 4. Tu należy się rewanż jak psu buda.

  I dla mnie jakieś zadośćuczynienie za zjeb.anie pięknego kuponu na sekundę przed końcem walki.

  Hehehe ja też przegrałem kupon na tej walce. Już zbierałem kurtkę żeby jechać po kasę do buka …. A za chwilę usiadłem i podarlem kupon.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.