Organizacja Professional Fighters League poinformowała o zakazie wstępu na swoje wydarzenia sportowe jaki nałożyła na kontrowersyjnego menadżera MMA, Aliego Abdelaziza.

Zakaz będzie obowiązywać do czasu wyjaśnienia zarzutów pobicia jakie usłyszał Abdelaziz po incydencie na gali PFL 7 w trakcie którego uderzył konkurencyjnego menadżera Abrahama Kawe.

Abdelaziz pracował w przeszłości dla organizacji PFL (wcześniej World Series of Fighting) jako wiceprezydent organizacji oraz matchmaker. Jednocześnie był jednym z głównych menadżerów MMA którzy kontraktowali zawodników dla WSOF.

Z powodu zarzutów o faworyzowanie swoich zawodników i wyraźny konflikt interesów między tymi dwoma rolami, oficjalnie zrezygnował z funkcji w WSOF w 2015 roku i skupił się na roli menadżera w grupie promotorskiej Dominance MMA.

Zobacz również:

Napastował seksualnie pracownice UFC, porozmawiam z Trumpem żeby go deportowali – Covington o Alim

„Kopnąłem go w głowę kiedy leżał na ziemi” – Malki Kawa o konflikcie z Ali Abdelazizem

Ali Abdelaziz zaatakował pierwszy Covingtona! Nowe wideo z kasyna w Vegas (WIDEO)

18 KOMENTARZE

 1. Straszna kara. Na chuj miałby w ogóle chodzić na ich gale:DC:

  Skoro to całe zajście odjebał na gali PFL to znaczy, że chodził, więc pytanie powinno brzmieć "na chuj chodził", a nie "na chuj miałby chodzić". Tak czy inaczej, więcej nie pójdzie.

  :fjedzia:

 2. Zacznie się od gali. Potem USA, Europa, a potem Guantanamo. :antonio:

  I na koniec skapiszonowany w celi:antonio:

 3. Straszna kara. Na chuj miałby w ogóle chodzić na ich gale:DC:

  Zmija robi tak samo. Nawet jest w naroznikach swoich zawodnikow. Abdelłajzis tez chodzi tam bo jego podopieczni sie bija

 4. Nie można na niego spojrzeć i nie zadać se p[ytania " co ona ma z tą głową". Wszyscy wiemy jaką ma głowe ale to zawsze zaskakuje na nowo. Kurwa jakby mu się rogi wyżynały a on sam ma fizjonomie pomniejszego diabła. Baby face devil.

 5. Nie można na niego spojrzeć i nie zadać se p[ytania " co ona ma z tą głową". Wszyscy wiemy jaką ma głowe ale to zawsze zaskakuje na nowo. Kurwa jakby mu się rogi wyżynały a on sam ma fizjonomie pomniejszego diabła. Babyface devil.

  Fuckface devil bym tylko poprawił

 6. Organizacja Professional Fighters League poinformowała o zakazie wstępu na swoje wydarzenia sportowe jaki nałożyła na kontrowersyjnego menadżera MMA, Aliego Abdelaziza.

  Co w nim jest kontrowersyjnego? To zwykły siusiak jest.

  :boystop:

 7. Colby powiedział, że ta pizda jest zamieszana w molestowanie pracownicy UFC.

  Ciekawe na ile to prawda.

  Jebany terrorysta sprzedał wszystkich swoich ziomków i teraz może mieć wyjabane na wszystko.

  Powinni z niego wycisnąć jak najwięcej, a potem oddać go swoim, żeby ujebali mu łeb z kablami.

  Oficjalnie największa kurwa w mma.

 8. Dodam tylko uzupełniając artykuł, że PFL(Professional Fighters League) to odpowiednik polskiego PLMMA czyli Profesionalnej Ligi MMA :bye:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.