Rosyjski zawodnik wagi ciężkiej Aleksander Emelianenko (MMA 28-7-1) został skazany na 7 dni więzienia za zakłócanie spokoju w kurorcie Anapa na wybrzeżu Morza Czarnego. Brat legendy kategorii królewskiej Fedora Emelianenko został aresztowany w zeszły wtorek, kiedy to pod wpływem alkoholu zakłócał spokój „zachowując się w niewłaściwy sposób”.

Dokładny zarzut postawiony Rosjaninowi to wybryk chuligański, który stosowany jest dla wszystkich aktów nieuporządkowania publicznego. Odbywanie wyroku rozpoczął 22 stycznia, więc w środę opuści więzienie.

Według normalnych zasad prawnych, za ten czyn skazany zostałby na trzy dni pozbawienia wolności. Sąd wziął jednak pod uwagę wybryki, które zdarzyły się stosunkowo niedawno, kiedy to Rosjanin pod wpływem alkoholu prowadził samochód i uciekał przed policją. Wtedy to, w marcu ubiegłego roku, za ten czyn został skazany na karę 10 dni pozbawienia wolności.

W roku 2015, Aleksander Emelianenko został skazany na 4,5 roku więzienia za napaść i gwałt na byłym gospodarzu domu, ale po półtora roku opuścił warunkowo zakład karny.

3 kwietnia Rosjanin ma zawalczyć dla organizacji ACA, na numerowanym evencie ACA 107. Przeciwnikiem młodszego z braci Emelianenko ma być Magomed Ismailov (MMA 15-2-1). Organizacja Absolute Championship Akhmat oświadczyła, że kara wymierzona Rosjaninowi nie ma wpływu na jego kwietniowy występ.

42 KOMENTARZE

 1. został skazany na 4,5 roku więzienia za napaść i gwałt na byłym gospodarzu domu, ale po półtora roku opuścił warunkowo zakład karny.

  Zgwałcił gospodarza domu ?

  Jakbym miał mieszkać w tym samym mieście co Alex, to bez broni nawet po bułki bym nie wyszedł

 2. Zgwałcił gospodarza domu ?

  Jakbym miał mieszkać w tym samym mieście co Alex, to bez broni nawet po bułki bym nie wyszedł

  To była kobieta, więc powiedzmy gospodynię. Ale wydaje mi się, że niewiele to zmienia :korwinstupid:

 3. To była kobieta, więc powiedzmy gospodynię. Ale wydaje mi się, że niewiele to zmienia :korwinstupid:

  Niewiele, zwyrol 1szej rosyjskiej kategorii.

 4. I ucieczkę.. Normalnie też groziłoby mu 3 dni aresztu :iamdone:

  Czyli na czas aż wyparują z niego 3 promile :fjedzia:

 5. Wigry-3

  Wspaniały rower,kupiłem sobie taki po 1 komunii:antonio:

  Organizacja Absolute Championship Akhmat oświadczyła, że kara wymierzona Rosjaninowi nie ma wpływu na jego kwietniowy występ.

  Debiut w ACA ,chociaż w sumie nie do końca,ale jako nazwa ACA to tak i to w ME,nie wolno psuć takie zabawy:razz:utinlaugh:

 6. Przecież to dobry chłopak muchy by nie skrzywdził.

  Nawet chlebek upiec potrafi. To tylko pomówienia Fetor go wrabia.

 7. PDW Alex trzym sie tam sztywno mordo , JP  HWDP na 100% ,jebać sąd jebać system ,  śmierć kurwom i frajerom wolność ludziom i złodziejom .  # FREE Gream Reaper  :razz:utinlaugh:

 8. 10 dni za jazdę po pijaku.

  Rosja to nie kraj, to stan umysłu.

  Te 10 dni nie są w Rosji karą samą w sobie.

  Tu chodzi o to, żeby po zatrzymaniu delikwent miał czas wytrzeźwieć zanim siądzie ponownie za kółkiem.

  10 dni to tak akurat.

 9. To była kobieta, więc powiedzmy gospodynię. Ale wydaje mi się, że niewiele to zmienia :korwinstupid:

  A mi się wydaje, że jednak trochę zmienia :mamedwhat:

 10. :goldi::goldi:

  To była kobieta, więc powiedzmy gospodynię. Ale wydaje mi się, że niewiele to zmienia :korwinstupid:

  Ja czytałem ,ze to jednak była sprzątaczka w hotelu :fjedzia:

  Chociaż Aleksowi to czy sprzątaczka czy właściciel domu pewno wszystko jedno:muttley:

 11. 10 dni za jazde po pijaku :razz:utinlaugh:

  w Rosji akurat to standard . Byłem 6 miesięcy w czelabińsku to wiem. Od co drugiego taksiarza ciągnęło wódką.

  Jakby zaostrzyli kary to pół miasta by w więźniu za picie siedziało :fjedzia:

 12. Smutne że ten kacap miał więcej talentu niż Fedor. Gdyby nie zniszczył życia imprezami, a zdrowia wódą i dragami to byłby mógł osiągnąć więcej niż Fedor.

  Świetne sambo, mocna szczęka, super praca nóg połączona z rewelacyjnym boksem i ciosem nokautującym. Miał prawie wszystko 🙁 Ale we łbie sieczka.

 13. W Polsce za jazdę na podwójnym gazie 3 lata ban na prawko 7k kary i ponowne zdawanko egzaminów a u kacapów 10 kurwa dni wakacji fajana ta rosja.

 14. Nie no luz, w końcu to dziura i to dziura :korwinlaugh:

  Bardziej chodzi mi o to, że jak ktoś nie potrafi zapanować nad swoim zwisem, to powinno mu się go odcinać niezależnie czy wsadził psu czy żabie. Mam nadzieje, że się rozumiemy 😉 chyba, że dla Ciebie gwałt na kobiecie jest "jeszcze ok", to nie mamy o czym dłużej gadać :korwinstupid:

 15. Bardziej chodzi mi o to, że jak ktoś nie potrafi zapanować nad swoim zwisem, to powinno mu się go odcinać niezależnie czy wsadził psu czy żabie. Mam nadzieje, że się rozumiemy 😉 chyba, że dla Ciebie gwałt na kobiecie jest "jeszcze ok", to nie mamy o czym dłużej gadać :korwinstupid:

  Rozumiemy się, rozumiemy. Tylko, że było wiele przypadków "gwałtu" na kobiecie, którego w rzeczywistości nie było (nie chodzi mi o przypadek Aleksa, nie znam tej sprawy) i taka plamę, po uniewinnieniu jeszcze można zamazać. A domniemanego gwałtu na kolesiu raczej nikt nie zapomni :jarolaugh:

 16. gwałt na byłym gospodarzu domu

  W sensie bezdomnego zgwałcił? Fajny eufemizm, chyba zacznę używać.

 17. W Polsce za jazdę na podwójnym gazie 3 lata ban na prawko 7k kary i ponowne zdawanko egzaminów a u kacapów 10 kurwa dni wakacji fajana ta rosja.

  Jakbym miał do wyboru, 10 dni w Lefortowie,  Butyrkach lub Krestach, czy 7k kary, to nawet sekundy bym się nie zastanawiał, a nawet 5 lat bez prawka bym wolał :crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.