Al Iaquinta w świetnym stylu wrócił do oktagonu UFC po przerwie. Młody Amerykanin w stójce bez żadnych problemów poradził sobie z doświadczonym Diego Sanchezem. Ragin trafił reprezentanta Jackson Wink MMA potężnym prawym sierpowym, którym posłał Diego na deski. Gdy jego rywal próbował wstać, otrzymał jeszcze jeden mocny cios, który całkowicie odciął Sancheza.

Iaquinta (13-3 MMA) wrócił do oktagonu UFC po przerwie spowodowanej kontuzjami oraz problemami związanymi ze swoim kontraktem z organizacją. Jego bilans w federacji wynosi 7-2. W ostatniej walce jeszcze w 2015 roku pokonał on Jorge Masvidala.

Sanchez (27-10 MMA) to weteran tego sportu – swoją profesjonalną karierę w MMA rozpoczął on w 2002 roku. Diego walczył w przeszłości z takimi rywalami jak BJ Penn, Nick Diaz czy Gilbert Melendez.

23 KOMENTARZE

 1. Przegrane Lauzona i Sancheza w pakiecie smucą. Raczej nie będą mieć pozytywnego wpływu na pozycję Helda.

 2. No to niestety pokazuje, że Heldzik był dobry ale na amatorów z Bellatora, UFC  zawsze weryfikuje. Z Heldem wiązałem największe nadzieje a okazał się być największym rozczarowaniem.

 3. Diego wysłali na tomografie. On musi już skończyć karierę. To jest już zdecydowanie za dużo przyjętych ciosów.

 4. No to niestety pokazuje, że Heldzik był dobry ale na amatorów z Bellatora, UFC  zawsze weryfikuje. Z Heldem wiązałem największe nadzieje a okazał się być największym rozczarowaniem.

  Marcin jest świetny tylko brakuje mu KROPKI NAD I. Nie ma tego instynktu zabójcy, nokutującego uderzenia i przestał też atakować kończącymi dzwigniami.

 5. Marcin jest świetny tylko brakuje mu KROPKI NAD I. Nie ma tego instynktu zabójcy, nokutującego uderzenia i przestał też atakować kończącymi dzwigniami.

  Czyli co mu zostało?;) wychodzi się bić czy robić dobre miny?

 6. Marcin jest świetny tylko brakuje mu KROPKI NAD I. Nie ma tego instynktu zabójcy, nokutującego uderzenia i przestał też atakować kończącymi dzwigniami.

  no ale tak serio, to jeżeli nie ma ani uderzenia ani poddania to jak ma wygrać, na litość?

 7. Al nie dostał bonusu i robi dym na tt

  Edit:

  @Szady był szybszy, w innym dziale.

  Jak robi "dym" to niech zostanie Youtuberem zarobi więcej z donejtów

 8. Przegrane Lauzona i Sancheza w pakiecie smucą. Raczej nie będą mieć pozytywnego wpływu na pozycję Helda.

  No to niestety pokazuje, że Heldzik był dobry ale na amatorów z Bellatora, UFC  zawsze weryfikuje. Z Heldem wiązałem największe nadzieje a okazał się być największym rozczarowaniem.

  Ja cały czas liczę na Helda, jest młody, ambitny, nie wiele gorszy od Gamera 😉 przyjdzie jeszcze czas że zaskoczy, oby tylko wydarzyło się to za czasów jego kontraktu z UFC.

 9. Styl Diego ewidentnie odbija się teraz na jego postawie w oktagonie. Wydaje mi się, że takie obrazki będą coraz częściej.

  Al świetny występ :applause:

 10. Ano Held trafił do chyba najmocniej obsadzonej kategorii w UFC, nawet Brooks sobie tam nie radzi. Szkoda, że Gamrota przyspawali do KSW, chciałbym go zobaczyć z tymi przechujami.

 11. Al więcej zarabia na pośrednictwie nieruchomości. A to o czymś świadczy, jeden z bardziej utalentowanych zawodników tej wagi zarabia prawdopodobnie mniej niż northfiut. Fuck UFC. War Iaquinta!

 12. Jakby bie patrzeć, jedna z najbardziej trafnych ksywek w mma 😀 "Ragin" pasuje do cholerycznego charakteru Ala, a nie jakieś Kanibale, Destruktory czy inne Ruskie Młoty

 13. No to Heldzik niestety nie jest taki zajebisty. Diego rozbity w minutę, Lauzon też tylko 1 rundę powalczył 🙁

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.