Adesanya o Whittakerze i marvel stadium

Już 5 października Robert Whittaker (MMA 20-4), w obronie tytułu mistrzowskiego, zmierzy się z Israelem Adesanyą (MMA 17-0). Do walki dojdzie na Marvel Stadium, potężnym obiekcie mogącym pomieścić ponad 50 tysięcy widzów. Adesanya uważa, że to dzięki jego osobie walka odbędzie w tym właśnie miejscu.

Jeśli to byłaby walka Roba z kimkolwiek innym. Może trzecie starcie Roberta z Romero. Może walka Roba z Weidmanem. Nie ważne z kim. Ważne, że wówczas nie odbyłaby się ona na Marvel Stadium. Nie zorganizowano by jej w miejscu o takiej pojemności, ponieważ to tylko Rob. Teraz jednak jestem również ja.

Israel w audycji Submission Radio dodał również, że zarabia więcej niż Whittaker.

Nie bez powodu zarabiam więcej niż on, o wiele więcej. Nie bez powodu moje akcje są wyceniane wyżej niż jego.

Do walki Whittaker vs Adesanya dojdzie podczas gali UFC 243, która odbędzie się 5 października na stadionie w Melbourne.

11 KOMENTARZE

  1. Robert musisz bo od tego pierdolenia zaczynają więdnąć uszy. Gościu ma mega skille ale chyba startuje w wyscigu z TripleCCC, tylko że wygrywa poziomem bycia wkurwiajacym

  2. Mamy fight week Panowie, Adesanya robi co do niego należy i nakręca hype na walkę.

    A my robimy co do nas należy i nakręcany hype na forum :fjedzia:

  3. Wg mnie Adesanya to wygra i to łatwo, przestałem wierzyć w Roberta, za długie te przerwy, za bardzo kontuzyjny materiał na długoletniego mistrza. Mało tego, uważam, że Costa przejchał by się po nim jak czołg.

  4. A my robimy co do nas należy i nakręcany hype na forum :fjedzia:

    Tylko Robercik siedzi cicho bo ma charyzmę mokrej szmaty czy jak to tam szło.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.