Jak poinformował nas w ostatnim wywiadzie Adam „Zajcu” Zając zasili kartę ACB w Manchesterze. W klatce rosyjskiej organizacji, 11 marca, spotka się z Abdulem-Rahmanem Dzhanaevem. Informację o tym podał współpracujący z ACB Baysangur Edelbi.

Zając (MMA 9-2-1) ostatni raz swoje umiejętności zaprezentował w lutym ubiegłego roku na gali ACB 29 w Warszawie. Walka skończyła się już w pierwszej rundzie, a „Zajcu” posłał na deski swojego rywala – Shamkhana Barakhanova dzięki celnym ciosom. Reprezentant łódzkiego Shark Top Team dla ACB zawalczył już trzy razy. W nowo powstałym rankingu rosyjskiej organizacji zajmuje dziesiąte miejsce.

Dzahanaev (MMA 6-1) tylko jednej ze swoich zawodowych walk nie stoczył dla rosyjskiej organizacji. Obecnie jest sklasyfikowany na piątym miejscu rankingu dywizji średnich. Ostatni raz zawalczył na gali ACB 48, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Vasily’ego Novikova.

Poniżej wywiad, którego udzielił nam Adam Zając:

10 KOMENTARZE

 1. @duubertowa

  Z rozmachu się bilans Polaka poprawił 🙂 może kiedyś, hehe.

  Zając (MMA 19-2-1)

  Powinno być 9-2-1. Co do rywala, to jest 'do zrobienia'.

 2. @duubertowa

  Z rozmachu się bilans Polaka poprawił 🙂 może kiedyś, hehe.

  Powinno być 9-2-1. Co do rywala, to jest 'do zrobienia'.

  Ojej, faktycznie trochę dodałam Adamowi. Już edytuję 🙂

 3. Czytałem taki szybki wywiad z Dzhanaevem. Sporty walki trenuje od 8 roku życia. Mistrz Rosji, Europy i Świata w Rukopasznym Boju 🙂 Wywodzi się z taekwondo. Zbija z 90 kilogramów 😉 Na treningi jeździ Ładą Priora;-) Ulubiona technika to obrotowe kopnięcie 😉

 4. ACB bierze przykład z najlepszych i na wyspach tworzy kartę walk by przyciągnąć Polonię :razz:enn:

 5. Zajcu dobry zbój jest, tylko szkoda, że tak rzadko występuje :jon:

  Mówił że w tym roku planuje więcej startów, także nie ma co płakać. 😀

 6. Zając, Niedźwiedź… są jeszcze inne nazwiska w polskim MMA skojarzone ze zwierzętami?

  Hahaha… Tak. Jest Zając, to i Niedźwiedzia chętnie zobaczyłbym w ACB 😉 A no i "Sowę" – Browarski. @Paps idealnie ujął. "Zajcu" świetny fighter, szkoda że tak rzadko występuje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.