Po przejściu relacja i wyniki na żywo z olsztyńskiej Hali Urania. Start gali ACB 53: Young Eagles 15 o godzinie 18.30.

Najlepsza rosyjska organizacja już po raz czwarty gościła nad Wisłą, a drugi raz w Olsztynie. W walce wieczoru czołowy polski lekki Adrian Zieliński (MMA 17-5) zrehabilitował się przed własną publicznością po ubiegłorocznej porażce z Makoevem i pewnie zwyciężył na pełnym dystansie nad Czeczenem Rasulem Yakhyaevem (MMA 10-4). Zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn górował nad rywalem w stójce, stopniowo nabijał kolejne oczka, a z biegiem czasu jego przewaga rosła. Rosjanin wielokrotnie próbował ratować się sprowadzeniami, ale Polak świetnie bronił się i z sukcesem neutralizował aspekt zapaśniczy. Sędziowie nie mieli problemów i jednogłośnie orzekli zwycięstwo Zielińskiego, punktując: 29-28, 30-27, 30-27.

Polski  średni Piotr Strus (MMA 10-3-2) w znakomitym stylu powrócił z dalekiej podróży! Po dwuletniej przerwie reprezentant stołecznego WCA Fight Team wszedł do klatki i z marszu rozbił doświadczonego Rosjanina Mikhaila Tsareva (MMA 31-7). W pierwszej rundzie serca kibiców zadrżały dwukrotnie – Polak został mocno naruszony piekielnymi ciosami rosyjskiego sambisty. Strus przetrzymał chwilowy kryzys. Pod koniec rundy obalił Rosjanina, kontrolował w parterze i zrewanżował się niszczącymi uderzeniami z góry. W drugiej odsłonie warszawiak jeszcze przyspieszył. Kolejne sprowadzenie okazało się kluczowe. Strus zajął pozycję dominującą i rozpoczął dewastację potężnymi ciosami, dodatkowo zaangażował łokcie. W ostatnich sekundach udało się zdobyć dosiad. Polak zrobił kawał roboty, a porozbijany „Samotny Wilk”  nie był już w stanie wyjść do trzeciej rundy.

W kategorii półciężkiej olsztynianin Karol Celiński (MMA 13-6-1) w debiucie w klatce ACB rozbił Łukasza Parobca (MMA 12-6). Podopieczny duetu Bońkowski – Derlacz w swoim stylu luźno pracował boksersko i zapisywał punkty na kartach sędziowskich. O ile reprezentant stargardzkiej filii Berserkers Team w tej płaszczyźnie miał jakiekolwiek argumenty, to gdy pojedynek trafiał do parteru był zupełnie bezradny. Taka właśnie sytuacja zakończyła rywalizację w trzeciej rundzie. „Cebula” sprowadził i przy pełnej kontroli demolował rywala. Sędzia Łukasz Bosacki na minutę przed końcem przerwał walkę.

Niestety nieudanie zakończył się występ w Hali Urania dla perspektywicznego Pawła Kiełka (MMA 7-3-1). Miejscowy lekki niespodziewanie przegrał na punkty z niepokonanym Czeczenem Bay-Ali Shaipovem (MMA 3-0). Silny zawodnik Berkut Grozny zdominował zapaśniczo Polaka. Śmiało można powiedzieć, że Kiełek przegrał wygraną walkę. Mimo że 21-letni olsztynianin prezentował się świetnie – był aktywniejszy, atakował dynamicznym kombinacjami, szukał technik kończących od kimury począwszy, przez brabo, balachę, a kończąc na trójkącie nogami – nie potrafił znaleźć sposobu na młodziutkiego podopiecznego Ruslana Lorsanova. Kiedy wydawało się, że Kiełek odklepie Rosjanina, brązowy medalista Mistrzostw Czeczenii w Amatorskim MMA wychodził obronną ręką z każdej techniki Polaka. Shaipov zbyt łatwo sprowadzał pojedynek do parteru, układał sobie zawodnika Berkut Arrachion na plecach i w ten sposób kontrolował pojedynek.

W kategorii półśredniej doskonale kojarzonym z FEN-u i KSW Litwin Mindaugas Verzbickas (MMA 12-4-2) po pięknym spektaklu parterowym z obu walczących stron, odklepał Osetyjczyka Ibragima Tibilova (MMA 10-8). Obaj zawodnicy bardzo płynnie przechodzili z techniki do techniki, lawirowali między dźwigniami i duszeniami. Lepiej w witruozerii wyglądał utalentowany Litwin. Dodatkowo mocno rozbijał Rosjanina z góry. Koniec końców w trzeciej rundzie Verzbickas rozpoczął ciosami, a zakończył duszeniem zza pleców. W tym samym limicie trenujący w Olsztynie Czeczen Aslambek Arsamikov (MMA 5-2) kompletnie zdominował zapaśniczo stargardzianina  Łukasza Szczerka (MMA 4-3), a również miejscowy Patryk Wołodkiewicz (MMA 2-1) po wyczerpującej, pełnej wymian pierwszej rundzie, oddał pole w drugiej Czeczenowi Dzokharowi Duraevowi (MMA 3-0). Groźnianin soczystymi kolanami, a potem uderzeniami w parterze zdemolował zmęczonego Polaka.

Koguci Rafał Czechowski (MMA 6-4) na przestrzeni trzech rund niestety nie sprostał argumentom Lamberta Akhiadova (MMA 7-4). „Papaj” zupełnie nie potrafił skutecznie przejść bariery dystansu, jaki założył sobie Czeczen w tej walce. Akhiadov z sukcesem atakował kombinacjami ciosów prostych i niskich kopnięć. Zawodnik Grapplingu Kraków próbował jeszcze zmienić przebieg walki w trzeciej rundzie i rozpoczął bardzo agresywnie, jednak przeciwnik przetrwał ten atak i  do końcowego gongu utrzymał swoją punktową przewagę.

Młodziutki wychowanek trenerów Bońkowskiego i Derlacza, 20-letni Jakub Wikłacz (MMA 4-2) został zdemolowany przez niepokonanego 22-latka z Groznego Dukvahę Astamirova (MMA 3-0). Mistrz Czeczenii w Grapplingu przetrwał ciasne duszenie zza pleców oraz gilotynę Polaka, a następnie skarcił „Masę” serią potężnych bomb z góry. Ubijany Wikłacz nie potrafił odpowiedzieć, Rosjanin wkrótce znalazł dosiad i kontynuował egzekucję. Ostatecznie na dwie sekundy przed końcem drugiej odsłony sędzia Piotr Michalak przerwał tę rzeź.

Na karcie wstępnej nie zabrakło widowiskowych nokautów. Najlepszą akcję gali wyprowadził kaliningradzianin Dmitriy Shestakov (MMA 2-3). Przepięknym obrotowym kopnięciem na głowę twardo uśpił Czeczena Mansura Arsakhanova (MMA 1-1). Zawodnik Berkutu nie mógł długo dojść do siebie, a klatkę ACB opuszczał na noszach. Shestyakov otrzymał premię za nokaut wieczoru, tym samym stał się bogatszy o dodatkowe 5000 $. Równie szybko impreza zakończyła się dla naszego półśredniego Pawła Karwowskiego (2-1-1) po celnym prawym sierpowym Umara Gaisumova (MMA 2-0). Chciałoby się rzec, że karma wraca, a to w kontekście pojedynku między polskim lekkim Maciejem Kalicińskim (3-0) i Czeczenem Muslimem Abdulaevem (MMA 1-1), który dość skandalicznie zachował się podczas wczorajszej ceremonii ważenia. Reprezentant klubu Contender Kamienna Góra srogo ukarał Czeczena lewym łokciem i uderzeniami w parterze. Komplet wyników:

Walka wieczoru:

70,3 kg: Adrian Zieliński pok. Rasula Yakhyaeva przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Piotr Michalak)

Karta główna:

88 kg: Piotr Strus pok. Michaila Tsareva przez TKO (rezygnacja z walki), runda 2, 5:00. (Piotr Michalak) *
93 kg: Karol Celiński pok. Łukasza Parobca przez TKO (uderzenia w parterze), runda 3, 4:06. (Łukasz Bosacki)
70,3 kg: Bay-Ali Shaipov pok. Pawła Kiełka przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Łukasz Bosacki)
77,1 kg: Mindaugas Verzbickas pok. Ibragima Tibilova przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 3, 1:05. (Piotr Michalak)
65,8 kg: Lambert Akhyadov pok. Rafała Czechowskiego przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Piotr Michalak)
77,3 kg: Aslambek Arsamikov pok. Łukasza Szczerka przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Łukasz Bosacki) *
65,8 kg: Mehdi Baydulaev pok. Suleimana Bouhatę przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 2:37. (Łukasz Bosacki)
61,2 kg: Dukvaha Astamirov pok. Jakuba Wikłacza przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2, 4:58. (Piotr Michalak)
77,1 kg: Dzokhar Duraev pok. Patryka Wołodkiewicza przez TKO (kolana i uderzenia w parterze), runda 2, 4:50. (Piotr Michalak)

Karta wstępna:

70,5 kg: Adlan Mamaev pok. Vytautasa Sadauskasa przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Łukasz Bosacki) *
70,3 kg: Maciej Kaliciński pok. Muslima Abdulaeva przez TKO (łokieć i uderzenia), runda 2, 2:59. (Łukasz Bosacki)
77,1 kg: Umar Gaisumov pok. Pawła Karwowskiego przez TKO (prawy sierpowy), runda 1, 2:16. (Piotr Michalak)
65,8 kg: Dmitriy Shestakov pok. Mansura Arsakhanova przez KO (obrotowe kopnięcie na głowę), runda 1, 1:40. (Piotr Michalak)
56,7 kg: Shamil Akhmaev pok. Kamila Unruha przez niejednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Łukasz Bosacki)

* – pojedynek w umówionym limicie.

358 KOMENTARZE

 1. Ja se normalnie panie Ferdku wykupiłem tego pakieta co na ipla jest i żem dał se normalnie okres próbny, darmowe dwa tygodnie hehe po tym okresie anuluje rozumi pan transakcje i w se będę oglądał dzisiaj jak król w morde jeża

 2. doradzcie cos

  Ja se normalnie panie Ferdku wykupiłem tego pakieta co na ipla jest i żem dał se normalnie okres próbny, darmowe dwa tygodnie hehe po tym okresie anuluje rozumi pan transakcje i w se będę oglądał dzisiaj jak król w morde jeża

 3. doradzcie cos

  może i jak typowy cebulak panie Janusz z wąsem, ale piniędzmi nie sram, gdyz jak wiadomo powszechnie w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem

 4. doradzcie cos

  Kupiłeś Wieśka GOTY w promocji? Rozkminiam to.

  PS Dzięki za Zenmate, #InternetyBezGranic

 5. Kupiłeś Wieśka GOTY w promocji? Rozkminiam to.

  PS Dzięki za Zenmate, #InternetyBezGranic

  jak uzyjesz koszmaila, to mozesz odnawiac okres próbny bez konca 🙂

  Wiesiu pożyczony 😉

 6. Dzięki. Działa ale się tnie jak jebnięte.

  u mnie tez tnie ale na szczescie o 20 zapodaje polsat fight na ipli

 7. u mnie tez tnie ale na szczescie o 20 zapodaje polsat fight na ipli

  miałem ustawiony rewir na rosję i się cięło. Wyłączyłem teraz te tunnelo i działa jak igiełka 🙂

 8. miałem ustawiony rewir na rosję i się cięło. Wyłączyłem teraz te tunnelo i działa jak igiełka 🙂

  przy odswiezeniu Cie wyrzucic, ale tak to powinno już działac.

 9. przy odswiezeniu Cie wyrzucic, ale tak to powinno już działac.

  Mam nadzieję, że nie będe musiał odświeżać.

  Dobra, gdzie ta gala lecieć ma ? Miała być chyba transmisja? Taka karta i jakiś kanał dla 100 osób? Bez jaj..

  Jebać polsat

 10. Kurwa, te Tunello działa na Chromie, a na Chromie to mi włączając ten link wyskakuje "Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny." ;] Jak w urzędzie kurwa mać.

 11. Kurwa, te Tunello działa na Chromie, a na Chromie to mi włączając ten link wyskakuje "Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny." ;] Jak w urzędzie kurwa mać.

  dlatego jest darmowy:crazy:

 12. Kurwa, te Tunello działa na Chromie, a na Chromie to mi włączając ten link wyskakuje "Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny." ;] Jak w urzędzie kurwa mać.

  na ukrainie powinno dzialac

 13. dlatego jest darmowy:crazy:

  No, ale jak ja mam ten link tam odpalić by zainstalować tunello 😀 Jak mi to wyskakuje i chuj…a na Mozilli wszystko idzie do czasu pobrania tego 😉 Ja pierdole. Ale w PS czy Polsacie żadnej walki w ogóle nie będzie? No to na jaki chuj oni prawa kupują by ludziom normalnym zabrać szansę oglądania w TV…Co za czasy, co za stacje telewizyjne, które kupują po to by nie dać obejrzeć, a naciągać na ich telewizję.

 14. No, ale jak ja mam ten link tam odpalić by zainstalować tunello 😀 Jak mi to wyskakuje i chuj…a na Mozilli wszystko idzie do czasu pobrania tego 😉 Ja pierdole. Ale w PS czy Polsacie żadnej walki w ogóle nie będzie? No to na jaki chuj oni prawa kupują by ludziom normalnym zabrać szansę oglądania w TV…Co za czasy, co za stacje telewizyjne, które kupują po to by nie dać obejrzeć, a naciągać na ich telewizję.

  o 20 wywalam to jak ruszy tylko na polsat fight

 15. Moze mi ktos wrzucic link do transmisji na YT ? Potrafie znalezsc tylko zapisy walk, ktore juz sie zakonczyly. Ktos to oglada w UK ?

 16. Probowalem, ale to tez mi nie dziala.

  To pewnie wina sprzetu, jestem w pracy a na tym kompie Fight Pass tez mi nie dziala.

  Dzieki mimo wszystko.

  Ale co flasha tam nie masz na tym kompie czy jak ?

 17. kurea jego mac wykupilem na ipli,ogladalem se jakąs walke syrowatki przed 20, potem odłączyłem lapka, przeniosłem się do dużego pokoju, żeby podłączyc go do TV i pisze "Został przekroczony limit liczby urządzeń równy 1, na których jednocześnie można odtwarzać ten materiał!" nosz kurwa mac o chuj tu biega

 18. Niby wszystko jest ok, ale nie dziala ani Five ani FP.

  Zmiane przeglądarki ewentualnie telefon probowales ?

  Bylem w twojej skorze kilka razy.

 19. Zmiane przeglądarki ewentualnie telefon probowales ?

  Bylem w twojej skorze kilka razy.

  Chrome zalatwil sprawe w moim przypadku

 20. kurea jego mac wykupilem na ipli,ogladalem se jakąs walke syrowatki przed 20, potem odłączyłem lapka, przeniosłem się do dużego pokoju, żeby podłączyc go do TV i pisze "Został przekroczony limit liczby urządzeń równy 1, na których jednocześnie można odtwarzać ten materiał!" nosz kurwa mac o chuj tu biega

 21. Te kurwa Bajkonur czy jak tam się nazywasz drogi przyjacielu przedstawicielu ACB. Jak to czytasz to powiedz tam swoim Czeczenom, że nie mam telewizora i uwielbiałem oglądać ACB na ŻYWO KURWA a nie z odtworzenia nawet po kilku minutach. Specjalnie z pracy zapierdalałem na chate popatrzeć na galę.. Znałem i kojarzyłem nazwiska i zawodników a nawet byłem na waszej gali ale kurwa jak się sprzedaliśta polsatowi to was pierdolę i mam w dupie kto tam walczy i chuj mnie obchodzi od dzisiaj wasze CBA. Idę se oglądać młodego papieża kurwa bo mam w necie bez względu na to gdzie mieszkam. Nara

 22. Te kurwa Bajkonur czy jak tam się nazywasz drogi przyjacielu przedstawicielu ACB. Jak to czytasz to powiedz tam swoim Czeczenom, że nie mam telewizora i uwielbiałem oglądać ACB na ŻYWO KURWA a nie z odtworzenia nawet po kilku minutach. Specjalnie z pracy zapierdalałem na chate popatrzeć na galę.. Znałem i kojarzyłem nazwiska i zawodników a nawet byłem na waszej gali ale kurwa jak się sprzedaliśta polsatowi to was pierdolę i mam w dupie kto tam walczy i chuj mnie obchodzi od dzisiaj wasze CBA. Idę se oglądać młodego papieża kurwa bo mam w necie bez względu na to gdzie mieszkam. Nara

  Polsat obsrany bo więcej ludzi oglądało by galę na YT czy stronie ACB niż na ich gównokanałach.

  Grunt, że @Baasteek szczęśliwy bo nie ma napisów po rusku.

 23. Kiepski początek roku dla Wikłacza. Sędzia mógł na chama to puścić, dwie sekundy zostały. A i Ruskowi trzeba przyznać, że cholernie wytrzymały jest.

 24. Wikłacz ma świetne umiejętności parterowe ale Astamirov miał taką przewagę fizyczną że nie miał szans.

 25. Aaa, dzięki. Ściągacie program VLC Player, darmowy, bardzo przydatny, każdy pewnie zna. Rzopakowujecie i odpalacie na nim załączony plik. Powodzenia!

 26. Szkoda, druga porażka z rzędu Masy, druga przed czasem, niech chłopak sobie weźmie ze dwie walki ze słabszymi zawodnikami na odbudowe

 27. BTW. Nie uważacie że Piotrek Michalak za długo czekał z przerwaniem ? Moim zdaniem trzeba było wcześniej interweniować.

 28. BTW. Nie uważacie że Piotrek Michalak za długo czekał z przerwaniem ? Moim zdaniem trzeba było wcześniej interweniować.

  odnioslem wrazenie ze 2 z kilku ostanich ciosow weszlo na tyl glowy

 29. Michalak skrzywdził Wikłacza moim zdaniem, gdyby czeczen się klatki co chwile nie łapał to by się nie znalazł za plecami Jakuba. Moim zdaniem błąd Michalaka;/

 30. BTW. Nie uważacie że Piotrek Michalak za długo czekał z przerwaniem ? Moim zdaniem trzeba było wcześniej interweniować.

  Nic by się nie stało, gdyby przerwał wcześniej, jak i nic by się również nie stało, gdyby doczekał te 2 sekundy do końca 🙂

 31. I ta PIĘKNA ciapata muzyka :razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin:

  Weź przykład z Andrzeja i oglądaj bez dźwięku.

 32. I ta PIĘKNA ciapata muzyka :razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin::razz:utin:

  Kojoty wyjące w meczetach

  :śmiech:

  :mamed:

 33. Polsat obsrany bo więcej ludzi oglądało by galę na YT czy stronie ACB niż na ich gównokanałach.

  Grunt, że @Baasteek szczęśliwy bo nie ma napisów po rusku.

  I tak te ostatnie walki, ktore sa dla nas interesujace sa na polsat sport ktory jest np na ipli czy weeb tv lub nawet na meczykach

  Napisy i komentarz duetu Janisz&Juras

  @skunx

 34. ZDYSKWALIFIKOWAĆ CIAPAKA ZA TEGO ŁOKCIA NIELEGALNEGO W MORDE JEŻA

  Panie, a Pan baletu mongolskiego nie oglądasz?

 35. I tak te ostatnie walki, ktore sa dla nas interesujace sa na polsat sport ktory jest np na ipli czy weeb tv lub nawet na meczykach

  Napisy i komentarz duetu Janisz&Juras

  @skunx

  :siara:

 36. Jebany, jak go pięto w udo stukał, zapunktował solidnie u mnie, u sędziów pewnie też. Chuj, że cała runda w przysłowiowe plecy szamana.

 37. Arrrachion MMA Olsztyn (nie tfu Berkut MMA) chyba po raz kolejny nie zaliczy gali w Polsce do udane. Jeszcze co prawda nie ma co wyrokowac, bo zostało paru zawodników z ich "stajni", ale nie wygląda to za ciekawie.

 38. Lambert Akhyadov plus za muzykę… Two Steps From Hell nuta. Ale 3mamy kciukasy za Czechowskiego. Wojna Papaj!

 39. Jeżeli Arrachion to najlepszy klub MMA w Polsce to jesteśmy jeszcze w kurwa totalnej dupie jeśli chodzi o ten sport.

 40. Panowie, wyrobi się Polsat Sport na pojedynek Kiełka, czy nie bardzo??? 😉

  Powinno być, szczególnie jak walka Vierzbickasa potrwa 3 rundy.

 41. Panowie, wyrobi się Polsat Sport na pojedynek Kiełka, czy nie bardzo??? 😉

  Ciężko stwierdzić, właśnie się skończyła walka Papaja. Teraz Verzbickas. W sumie płynnie od walki do walki przechodzą, nie ma przerw. Zależy czy teraz będzie skończenie.

 42. Czechowski strasznie cienko, ciekawe jak Verzbickas teraz. Chyba w międzyczasie na Cage Warriors rzucę okiem.

 43. Pany, będzie w końcu to ABC 54 w Polscacie?

  na konferencji przed ACB 54 mówili, że nie będzie transmisji w TV, ale za to youtube będzie smigać

 44. na konferencji przed ACB 54 mówili, że nie będzie transmisji w TV, ale za to youtube będzie smigać

  Ktoś się bał co by przy pewnym niekorzystnym zbiegu okoliczności Janusze nie zobaczyły jak Mamed przegrywa?

 45. Ktoś się bał co by przy pewnym niekorzystnym zbiegu okoliczności Janusze nie zobaczyły jak Mamed przegrywa?

  Już wcześniej ogłosZony był fen a racZej głupotą było by równolegle puszczenie obu gal

 46. Pewnie, gdyby nie siatkówka na żywo, to transmisja ACB w Polsacie Sport byłaby od 20.00 😉

  Edit.

  Siatkówka chyba się skończyła, pokazują teraz najlepsze akcje KSW 2016;)

 47. Verzbickas dobrze się zaprezentował. Niech wraca do tego KSW, walkę z Irokezem bądź Kulturystą z chęcią bym obejrzał.

 48. Oj ten Kiełek, zamiast trzymać dystans i punktować to podpala się i próbuje kończyć w parterze przez co przez 8 minut rusek go klinczuje i obija

 49. Taka ciekawostka – w narożniku Czeczena, jeden z najlepszych trenerów Berkutu i ogółem w Rosji – Ruslan Lorsanov.

 50. Jestem wkurwiony. Rusek nie miał nic oprócz zapasów. Kielek go bił, kręcił, a tamten się jedynie kleił. Pojedynek pod względem taktycznym na jedynkę i wpierdol pasem.

 51. Taka ciekawostka – w narożniku Czeczena, jeden z najlepszych trenerów Berkutu i ogółem w Rosji – Ruslan Lorsanov.

  taka ciekawostka juz 5:1 w pizde:lol:

 52. Jaka pierdolona zenada. Banda zapasnikow za wschodu niespodziewanie "zaskakuje" zawodnikow "najlepszego" klubu w polsce. To wyglada jak poczatowe UFC z przed 20 lat. Jednoplaszczyznowy zapasnik zamiata cala reszte. Dramat. Jak tak wyglada to cale mlode pokolenie MMA w polsce to jestesmy w glebokiej recesji.

  btw

  Pawel Kielek to na prawde madry typ, ale calkowicie mu brakuje takiej madrosci ringowej. Mroczy zapasnika w stojce ciosami, to zamiast konczyc, wchodzi w zapasy.

 53. nie ma to jak próbować się z ruskim na zapasy, kiedy w stójce wszystko wchodziło jak w masło:siara:

 54. Kiełek musi więcej myśleć i panować nad emocjami, przegrał z zapasami Rosjanina bo zapomniał o taktyce.

 55. Link do Polsatu działa, ale wyłączyłem. Ni chuja mnie nie interesuje oglądanie Kiełka w swojej "zajebistej formie" siedzącego na dupie i wciskanego w siatkę przez ~12 z 15 minut przez bladego rudzielca z Kaukazu.

 56. Pawel sympatyczny chlopak i dalej ma potencjal, ale ta walka byla zalosna.

  Trafia trzy razy w pierwszej rundzie lewy-prawy i wchodzi w klincz, po ktorym sam laduje na ziemi. Proby poddan nie zatra zlego wrazenia pozostawionego po bezradnosci w obronie obalen. I jeszcze to atakowanie na hura…

 57. Jest szansa na wygrana Polaka 😉 Kielek bardzo duze rozczarowanie, mial realne szanse by skonczyc rywala w pierwszej rundzie to sam poszedl do klinczu :fjedzia:.

 58. Kiełek za bardzo się podpalił a szkoda bo miał szansę ustrzelić fiutka i wygrać walkę a tak kolejna porażka do CV.

 59. Teraz przynajmniej Polak wygra…

  Widząc jak przebiega ta gala nie wykluczam remisu w tej walce…

 60. Widząc jak przebiega ta gala nie wykluczam remisu w tej walce…

  niech wezma jakiegos Czeczena z publiki to pewnie obu na raz rozjebie

 61. Widząc jak przebiega ta gala nie wykluczam remisu w tej walce…

  Widzac jak przebiega ta gala to caly Arrachion powinien przymusowo robic zapasy 3 razy w tygodniu przez najblizsze 2 lata.