abus magomedov

Jak poinformowano w programie Klatka po klatce serwisu Wirtualna Polska, Abus Magomedov (MMA 23-4-1) wystąpi podczas nadchodzącej gali KSW 53, która odbędzie się 21 marca w Łodzi.

Zobacz również: „Pudzian” szykuje nową broń – potężne uderzenia łokciami (WIDEO)

Magomedov jest kolejnym zawodnikiem po m.in. Roberto Soldiciu czy Erko Junie reprezentujący UFD Gym, który jakiś czas temu podpisał kontrakt z polską organizacją.

Magomedov w ostatniej walce na gali EMC 3 pokonał Slavisa Simeunovicia. 18 z 23 wygranych w karierze zawodnik zdobywał przez skończenia przed czasem. Wystąpił on w finale turnieju organizowanego przez PFL, kiedy to znokautował go Louis Taylor. Abus występuje w kategorii średniej, do 84 kilogramów.

Na razie nie podano kto będzie rywalem Magomedova.

7 KOMENTARZE

  1. Będzie walczył z Rafałem Moksem bo podobno Moks odkąd wjechał na puche wygrał już 2 walki i teraz walczy finał z Yurijem Boyka o wyjscie z puchy .Jesli Moks wygra wychodzi na wolność i  automatycznie wskakuje do fightcardu na KSW 53 .Gorzej jak Moks przejebie wtedy naczelnik zakładu karnego każe  go wywieźć na Syberie prosto do ruskiego łagru :razz:utinlaugh:

    Kurwy ,koks ,tajski boks  tak sie bawił Rafał Moks :korwinlaugh:

  2. Będzie walczył z Rafałem Moksem bo podobno Moks odkąd wjechał na puche wygrał już 2 walki i teraz walczy finał z Yurijem Boyka o wyjscie z puchy .Jesli Moks wygra wychodzi na wolność i  automatycznie wskakuje do fightcardu na KSW 53 .Gorzej jak Moks przejebie wtedy naczelnik zakładu karnego każe  go wywieźć na Syberie prosto do ruskiego łagru :razz:utinlaugh:

    Kurwy ,koks ,tajski boks  tak sie bawił Rafał Moks :korwinlaugh:

    Wiadome cos więcej o nim ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.