Derrick Lewis ufc

UFC wręczyło bonusy nagradzające zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w swoich starciach na UFC Vegas 19. Po tej gali bogatszych o dodatkowe 50 tysięcy dolarów jest czterech zawodników. Organizacja wyjątkowo nie przyznała nagrody za walkę wieczoru, a zamiast tego rozdano cztery bonusy za najlepsze wystepy minionego wydarzenia.

  • Występ wieczoru – Derrick Lewis

  • Występ wieczoru – Chris Daukaus

  • Występ wieczoru – Tom Aspinall

  • Występ wieczoru – Aiemann Zahabi

Zobacz więcej: Ciężki nokaut w wykonaniu „Czarnej Bestii”! Lewis lepszy od Blaydesa na UFC Vegas 19 (WIDEO)

W walce wieczoru gali UFC Vegas 19 zmierzyli się dwaj czołowi zawodnicy kategorii ciężkiej: Curtis Blaydes oraz Derrick Lewis. W drugiej rundzie starcia „Czarna Bestia” w brutalny sposób znokautował Blaydesa, przedłużając tym samym swoją dobrą passę do czterech zwycięstw z rzędu. W drugim najważniejszym starciu gali Yana Kunitskaya jednogłośnie wypunktowała Ketlen Vieirę. W Las Vegas zwycięstwa odnieśli również tacy zawodnicy jak m.in. Darrick Minner, Chris Daukaus, Phil Hawes, czy Tom Aspinall.

Pełne wyniki gali UFC Vegas 19

2 KOMENTARZE

  1. Blaydes ma naprawdę chujowe przejścia, zero markowania przed obaleniem. Ngannou też go odstrzelił jak próbował na ślepo obalić. Jak się gośc nie nauczy markować to będzie nokautowany przez każdego kto wie jak dobrze skontrować

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.