ufc forearm choke

UFC wręczyło bonusy nagradzające zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się w swoich starciach na UFC on ESPN+ 40. Po tej gali bogatszych o dodatkowe 50 tysięcy dolarów jest czterech zawodników, którzy zostali wyróżnieni w następujących kategoriach:

 • Występ wieczoru – Giga Chikadze

 • Występ wieczoru – Alexandr Romanov

 • Walka wieczoru – Raoni Barcelos vs Khalid Taha

W walce wieczoru minionego wydarzenia Glover Teixeira pokonał powracającego do oktagonu po ponad rocznej przerwie Thiago Santosa. Starszy z Brazylijczyków odklepał „Marretę” w trzeciej rundzie starcia za pomocą duszenia zza pleców. Dla Teixeiry jest to już piąte zwycięstwo z rzędu, które mocno przybliżyło go do potencjalnej walki mistrzowskiej z Janem Błachowiczem.

Zobacz więcej:

14 KOMENTARZE

 1. Ja pierdolę, ktoś poza Polską przegrał przez "Saletkę"??? 😀 Wiedziałem, że Marcinek prędzej czy później załapie się do tego UFC (musi tylko występować pod brazylijskim pseudonimem, żeby popularnością nie przebić Rudolfa)! 😀

 2. Poza tym gość na koniec uniósł się honorem i jak ma już być porównywany do Najmana to wolał chociaż odpłynąć niż klepać.

 3. Wszyscy się śmiali z Najmana, a chłop już 10 lat temu wiedział jak zabójcza jest to technika.De Lima odpłynął zanim zdążył zauważyć co się wokół niego dzieje.Marcin, jako rasowy grappler wyczuł zagrożenie już z oddali i wolał odklepać by chronić to co ma najcenniejsze – mózg.Cóż, jak przystało na wielkiego wizjonera, potrzeba było czasu by ludzie poznali się na jego geniuszu.

 4. De Lima dobry do highlightsów. Najpierw poddany omoplatą przez Wieczorka, a teraz uduszony przedramieniem.

  Wieczorek przegral z tym brazylijskim ogorem

 5. To duszenie, to była jedyna rysa w życiorysie sportowym Najmana. Teraz, jak w UFC tak poddają, to nic już nie stoi na przeszkodzie by nominować go zasłużenie na czarny pas bjj

  Kocur. Tyle powiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.