Jan Błachowicz, nowy mistrz UFC w wadze półciężkiej przyleciał właśnie do Polski. Został ciepło przywitany przez kibiców oraz dziennikarzy.

24 KOMENTARZE

 1. Na mnie Janek robił takie wrażenie jeszcze nie mając pasa,udało mi się go spotkać na KSW 39 wtedy nie było jeszcze wiadomo czy będzie na gali w Gdańsku. Jak wiadomo tamta gala była już przełomowa w jego karierze. Fajnie to wszystko teraz wspominać.

 2. Mi osobiście udało się spotkać Jana chwile wcześniej w strefie bagażowej, więc na spokojnie był czas na gratulacje i pamiątkowe zdjęcie z Mistrzem i pasem..

  Poka poka!

 3. Ludzi było więcej niż po zdobyciu pasa przez Aśkę, coś około 50 osób. Natomiast wrzawa jak Janek się pojawił była niesamowita :yahoo: Przechodząca stewardessa z Lufthansy śmiała się, że atmosfera jak na meczu piłkarskim 😆

  Mi osobiście udało się spotkać Jana chwile wcześniej w strefie bagażowej, więc na spokojnie był czas na gratulacje i pamiątkowe zdjęcie z Mistrzem i pasem.. dozgonny szacun!

  Kolejny z Warszawy?

 4. Dużo ludzi go tam przywitało?

  Ludzi było więcej niż po zdobyciu pasa przez Aśkę, coś około 50 osób. Natomiast wrzawa jak Janek się pojawił była niesamowita :yahoo: Przechodząca stewardessa z Lufthansy śmiała się, że atmosfera jak na meczu piłkarskim 😆

  Mi osobiście udało się spotkać Jana chwile wcześniej w strefie bagażowej, więc na spokojnie był czas na gratulacje i pamiątkowe zdjęcie z Mistrzem i pasem.. dozgonny szacun!

 5. Czekam na te szalenie błyskotliwe pytania Sołtysika w dzień dobry tvn. :tellmemore:

  Domyślam się że w tej chwili zabijają się o to żeby Mistrz Jan Błachowicz pojawił się w ich studiu :facepalm::facepalm:

 6. Z jakiegos powodu przypomnial mi sie fragment jak Jan totalnie anonimowy trenowal u Dominicka Cruza      Historia zatoczyla fajne kolko.

  Czyli Janek trenuje teraz u Cruza i nikt go nie zna? :mamedwhat:

 7. Ja myślę że Janek sam nie ogarnia co się odjebalo.  Dotrze to do niego za kilka dni, że jest mistrzem UFC,  jest najlepszym polciężkim na świecie w najlepszej federacji na Ziemi. Wielkie brawa i dozgonny  szacunek.

  I do tego jako jedyny człowiek na świecie zdobył pasy mistrzowskie dwóch największych organizacji w galaktyce :brainoverload:

 8. Z jakiegos powodu przypomnial mi sie fragment jak Jan totalnie anonimowy trenowal u Dominicka Cruza      Historia zatoczyla fajne kolko.

 9. Ja myślę że Janek sam nie ogarnia co się odjebalo.  Dotrze to do niego za kilka dni, że jest mistrzem UFC,  jest najlepszym polciężkim na świecie w najlepszej federacji na Ziemi. Wielkie brawa i dozgonny  szacunek.

 10. :razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek:

 11. Janek jest kurwa obecnie MISTRZEM UFC.

  Jest wobec tego NAJLEPSZY NA ŚWIECIE.

  Musimy to sobie często powtarzać, w różnych konfiguracjach, bo do mnie też jeszcze nie do końca trafia.

  Janek NA STAŁE ZAPISAŁ SIĘ W HISTORII ŚWIATOWEGO MMA.

  Ustalmy, że NIE MA CHUJA NA JANKA!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.