yoel romero vs chris wiedman

Darmowa walka przed galą UFC 248, na której Israel Adesanya zmierzy się z Yoelem Romero w swojej pierwszej obronie pasa mistrzowskiego UFC w wadze średniej. Organizacja przypomina kibicom pojedynek z 2016 roku, w którym najbliższy pretendent znokautował latającym kolanem byłego mistrza, Chrisa Weidmana.

Gala UFC 248 odbędzie się 7 marca w Las Vegas. Pełną rozpiskę tego wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

14 KOMENTARZE

  1. Należy mieć nadzieję, że z Pan nasz najjaśniejszy pomoże swemu gwardziście dobrze wykonać tę posługę.

  2. Najlepsza federacja na świecie na czele z Panem Dana White próbują bardzo podkreślić atuty Pana Romero przypominając o tym bardzo brutalnym nokaucie na Panu Weidmanie

  3. Należy mieć nadzieję, że takie podobne, wspaniałe akcje będą cieszyć oko widza w nowym autorskim programie Panów Macieja i Martina.

  4. Jakież to było wspaniałe kolano Pana Romero, które wylądowało na głowie Krisa. Oby najbliższą walka była równie wspaniała, aczkolwiek z Panem Israelem może nie pójść tak łatwo. Co by nie było Panie Romero, cieszę się że dane mi jest żyć w czasach w których Pan walczy.

  5. Czy to nie jest zbyt brutalny film? Czy nowy format tego szanownego forum nie powinien zakazywać promocji takiego okropieństwa?

  6. Wspaniale ulokowane kolano, out of the pocket.

    Podziękowanie dla uszanowanej redakcji za przypomnienie tych pięknych chwil.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.