Robert Whittaker pomimo bolesnej przegranej na gali UFC 243 wyszedł do prasy aby porozmawiać o błędach jakie popełnił w trakcie walki z Israelem Adesanyą i o swojej przyszłości w organizacji UFC.

Whittaker pomimo utraty mistrzowskiego pasa wydawał się w być dobrym nastroju w rozmowie z komentatorem UFC Jonem Anikiem:

„Tak, czapki z głów przed Adesanyą. Jest świetnym stójkowiczem. Myślałem, że walka idzie po mojej myśli dopóki mnie nie trafił. Wiesz, mam dopiero 28 lat. Zobaczę go ponownie po jednej lub dwóch walkach.  Dziękuję wszystkim, którzy dziś tu przyszli. Dziękuje rodzinie i trenerom. Szczerze mówiąc, nigdy przed walką nie czułem się lepiej, nie wygrałem dzisiaj ale nigdzie się nie wybieram!”

W rozmowie z dziennikarzem ESPN MMA dodał, że czuje się dobrze i ma zamiar wrócić do akcji tak szybko jak to tylko możliwe:

„Zostałem złapany, tak to już wygląda w walkach o najwyższą stawkę kiedy stoją na przeciwko siebie tak dobrzy zawodnicy. Zdarza się, zostałem złapany i tyle…Czasami to nie jest po prostu twój wieczór. Wrócę jak tylko lekarz dopuści mnie do treningów. Czuje się świetnie, nie odniosłem żadnych kontuzji. To po prostu nie był mój wieczór ale jestem jeszcze młody i głodny sukcesów. Mam cel na który będę ciężko pracować…”

Poniżej rozmowa przeprowadzona podczas konferencji prasowej po gali UFC 243

14 KOMENTARZE

 1. Robert ma 28 lat, jest jeszcze młody, teraz tylko kontuzja, 13 lat przerwy i znów do nas wróci.

  :gabi_much_love:

 2. Robert ma 28 lat, jest jeszcze młody, teraz tylko kontuzja, 13 lat przerwy i znów do nas wróci.

  :gabi_much_love:

  nadal bedzie młodszy niż Romero 😆

 3. "Wrócę jak tylko lekarz dopuści mnie do treningów." No czyli Styczeń 2021 jak dobrze pójdzie. Zobaczyłbym takiego Roberta z Canonierem a nawet i Hermanssonem.

 4. On serio ma 28 lat? Wygląda jakby był koło 40stki. Ja pierdole.

  What? Normalnie wygląda, tylko broda go postarza

 5. Norma, ja bez brody wyglądam 10 lat młodziej niż mam, a z nią 10 więcej niż mam :DC: Taka prawda. Robercik nic nie ugra wielkiego, kontuzje zrobiły swoje – niestety.

 6. Tak. On jest tak jak Gamrot, czyli grudzień 90. De facto 29 lat. Jego stylizacja jest stara, ten zarost, ten wąs i ta fryzura to styl starszych Panów. Tu masz 3 zdjęcia, w tym jedno z podobnym zarostem, ale jednak z włosami, co już wskazuje jakby wyglądał młodziej.

 7. Tak. On jest tak jak Gamrot, czyli grudzień 90. De facto 29 lat. Jego stylizacja jest stara, ten zarost, ten wąs i ta fryzura to styl starszych Panów. Tu masz 3 zdjęcia, w tym jedno z podobnym zarostem, ale jednak z włosami, co już wskazuje jakby wyglądał młodziej.

  Nadal wygląda jak stary, do tego 20948382 kontuzji w ostatnie 3 lata i myślałem, że on już bliżej emerytury niż dalej, a to nawet mleka spod nosa nie wytarł jeszcze.

 8. Bardzo pozytywny gość. Będę dalej mu kibicował aczkolwiek nie sądzę, że będzie w stanie zrewanżować się Israel'owi.

 9. O cie, myślałem że jest w wieku Jonesa, a tutaj Israeli młody, perspektywiczny 30 letni prospekt mu wpierdzielił.

  Gdyby nie kontuzje to była by z niego większa pociecha, bić się umie i robi to dobrze. Kibicować mu będę do końca kariery :conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.