Były mistrz UFC wierzy w swoje umiejętności bokserskie. Tyron Woodley nie walczył w oktagnie od marca tego roku, kiedy to przegrał z Kamaru Usmanem i tym samym stracił pas mistrzowski kategorii półśredniej organizacji. W wywiadzie dla TMZ.com Woodley wypowiedział się na temat swoich możliwości na przyszłe walki, lecz nie w oktagonie, a w ringu bokserskim.

Mógłbym walczyć w boksie. Chcę walki z Canelo. Nie chciałbym wejść do ringu i walczyć z jakimś średniakiem, bo jeśli ten trafiłby mnie kilka razy to zaraz byłoby gadanie, że trafiał mnie nieznany zawodnik. Jeśli miałbym wejść do ringu to chciałbym walki z numerem 1.

Od zawsze chciałem boksować. Zacząłem trenować MMA jak miałem 23 lata, czułem, że byłem za stary, aby stać się bokserem. Od dziecka jednak chciałem walczyć w ringu. Najczęściej trenuję właśnie boks.

Walka z numerem 1… Nie chciałbym walczyć 12 rund. Jego obrona jest niesamowita. Trafia podbródkowymi, sprawia, że rywale wyglądają na głupków. Wyszedłbym tam w odwrotnej pozycji i próbował go znokautować.

Jeśli bym go trafił, padłby. Nie ma co gadać. Nieważne ile masz walk na koncie. Jeśli trafiłbym Canelo z całą siłą, pier*olnąłbym go jednym ciosem – walka by się skończyła.

Woodley w poprzednich wywiadach nawoływał, że jest koszmarnym zestawieniem dla byłego rywala, Kamaru Usmana, a jego porażka była jednorazowym przypadkiem. Nie wiadomo kiedy Tyron wróci do aktywnych startów w mieszanych sztukach walki.

34 KOMENTARZE

 1. Ja pierdolę, ja pierdolę, JA PIER DO LĘ!

  Woodley powinien dostać restraining order, tylko nie w stosunku do jakiejś osoby, ale do wszelkich urządzeń nagrywająco-spisujących. Pod karą publicznej chłosty #oldschoolmethods. Zakaz zbliżania się do jakiegokolwiek urządzenia czy przedmiotu, który może zarejestrować jego myślowe biegunki, jego intelektualne wystrzały z dupy. Przecież to powinno być nielegalne kurwa! Digitalizowanie wypowiedzi woodleya to zbrodnia przeciwko ludziom, którzy mają te 100+ IQ. A myślę, że nawet tym dwucyfrowym powoduje to napad cringu i żenady.

 2. Ale ból dupy, ale spiny lecą :razz:ociesznymirek: A on tylko pierdoli te głupoty, żeby o nim w mediach mówili, bo po tej sromotnej porażce z Usmanem on w swojej dywizji stał się kimś nieistotnym z dnia na dzień :beczka: W końcu szkolenie w tmz było.

 3. oj tajron tajron, wstawaj bo się zesrałeś, jedyne co ci wyszło to ze nawet smieszne to było:waldeklaugh:

 4. Murzyny w genach dostają to atletycznosc, to wielkie kutangi, to najwijki w rapsach. . . Niestety wszystko to kosztem inteligencji 😆

 5. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

 6. Ja też jak raz dobrze popiłem, to mówiłem, że i Pudzianowi bym wklepał XD Tyron poleciałeś za grubo

 7. wczoraj oglądałem wywiad z cody garbrandtem w którym mówił ze z chęcią by pokazał pare myczkow  adrienowi bronerowi:awesome:

 8. Kurwa Usmana nie mógł znokautować. Nawet na nogach przy nim nie mógł ustać.

  Co oni biorą…?

  Ja też bym mógł Tysona Furego znokautować. WIERZĘ w to.

  A że rzeczywistość byłaby biegunowo odległa to inna sprawa ale ja WIERZE.

 9. Mógłbym walczyć w boksie. Chcę walki z Canelo. Nie chciałbym wejść do ringu i walczyć z jakimś średniakiem, bo jeśli ten trafiłby mnie kilka razy to zaraz byłoby gadanie, że trafiał mnie nieznany zawodnik. Jeśli miałbym wejść do ringu to chciałbym walki z numerem 1.

  Od zawsze chciałem boksować. Zacząłem trenować MMA jak miałem 23 lata, czułem, że byłem za stary, aby stać się bokserem. Od dziecka jednak chciałem walczyć w ringu. Najczęściej trenuję właśnie boks.

  Walka z numerem 1… Nie chciałbym walczyć 12 rund. Jego obrona jest niesamowita. Trafia podbródkowymi, sprawia, że rywale wyglądają na głupków. Wyszedłbym tam w odwrotnej pozycji i próbował go znokautować.

  Jeśli bym go trafił, padłby. Nie ma co gadać. Nieważne ile masz walk na koncie. Jeśli trafiłbym Canelo z całą siłą, pier*olnąłbym go jednym ciosem – walka by się skończyła.

  Fajny tekst, Tajron się wyrabia. Doskonały flow pod bity od Radzia:

 10. wczoraj oglądałem wywiad z cody garbrandtem w którym mówił ze z chęcią by pokazał pare myczkow  adrienowi bronerowi:awesome:

   

  Jedyne co mogą w boksie razem z Tyronem dostać to fujara do ryja 😀 Już ja widzę mistrzów MMEJ w boksie XD Broner by zrobił mu dziecko, a łudlej po walce z Canelo byłby biały. Swoją drogą ciekawe czy gdyby wyblakł to nadal by gadał jak murzyn XDDDDD

 11. Może jakby Canelo go zgwałcił to stałby się biały i byłby mniej wnerwiający.

  To tak nie działa. Widziałeś kiedyś żeby owca zamieniła się w ciapatego?

 12. Woodley wysoko zawieslil poprzeczkę wszystkim atencjuszom.

  Nie pierdoli się w tancu.::duszenie::

 13. Murzyny w genach dostają to atletycznosc, to wielkie kutangi, to najwijki w rapsach. . . Niestety wszystko to kosztem inteligencji 😆

  No patrz, a ja mam te wszystkie przymioty a i inteligencję niewąską. A jestem biały!

 14. Kogo to pierdolenie tak naprawdę obchodzi? Albo temat o walce z Alvarezem w boksie.Typ ma 38 lat,Usman zabrał mu duszę,twierdzi, że ma teraz inne metody zarabiania do tego został teraz raperem.Jak sobie przypomnę pierdolenie Rogana, że typ może być najlepszym 77 w historii to nie wiem czy płakać czy się śmiać.Koleś zawalczy jeszcze raz czy dwa i emerytura.

 15. Nigdzie nie skłamał, nikt nie wskaże takiej wypowiedzi. Po prostu jesteście złymi ludźmi. Bo w głębi duszy pragniecie osiągnąć taki sukces jak Tyron Woodley.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.