KSW 52 typer MMA

KSW 52 typer

Dwie świetne gale do typowania. Pierwsza to KSW 52 i powrót Mameda Khalidova, walka dwóch olimpijczyków a także „Kornik”, Parnasse, „Szuli” i inni ciekawi zawodnicy z Polski, a druga to UFC i grzmoty w wadze ciężkiej: Alistair Overeem podejmować będzie Jairzinho Rozenstruika. Życzymy powodzenia w typowaniu!

Zabawa za darmo dostępna pod adresem: https://typerMMA.pl/

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po obróceniu 3x po 2.0, można wypłacić!

W kolejce do rozdania jest 400 zł. Aż 5 miejsc wygrywa kolejno:
– 100 zł
– 80 zł
– 80 zł
– 70 zł
– 70 zł

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

13 KOMENTARZE

  1. @Cloud rozumiem, że w walce Overeem vs. Rozenstruik nie przewidujesz wyjścia poza 3 rundę skoro tylko tyle można typować? 😆

    Ale wpadka. Mam nadzieję, że walka faktycznie nie dojdzie poza 3 rundę 😀 jak coś to zmieniłem na 5 rund, może nikomu małych punktów nie odbierze to niedopatrzenie 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.