Kolejny materiał wideo zza kulisów reality show organizacji KSW – Tylko Jeden.

W 5 odcinku programu uczestników odwiedziła popularna trenerka fitness Sylwia Szostak. Dowiedzieliśmy się w poprzednim odcinku, że w ostatniej ćwierćfinałowej walce programu „Tylko Jeden”, w którym 10 uczestników walczy o główną nagrodę czyli kontrakt KSW zmierzą się ze sobą najmniej doświadczeni uczestnicy programu, Karol Wesling oraz Michał Sobiech.

W kulisach programu MMARocks zdradzają, że bardzo się polubili i są już przyjaciółmi ale nie stoi to na przeszkodzie aby stoczyć niesamowity bój. Kolejny odcinek programu „Tylko Jeden” już piątek w telewizji Polsat.

Zobacz kulisy programu „Tylko Jeden”:
>>> Odcinek 1
>>> Odcinek 2 (przed walką)
>>> Odcinek 2 (po walce)
>>> Odcinek 3 (przed walką)
>>> Odcinek 3 (po walce)
>>> Odcinek 4 (przed walką)

Tylko Jeden to projekt programu telewizyjnego, gdzie zawodnicy zostali zamknięci w jednym domu, który naszpikowany jest kamerami. Widzowie mogą oglądać jak ich ulubieńcy zmagają się w codziennych sytuacjach oraz w klatce. Nagrodą za zwycięstwo w programie, będzie kontrakt z KSW wart 200 tysięcy złotych.

Zobacz również:

16 KOMENTARZE

 1. W programie brakuje stałego elementu comic relief. Zabor trenujący razem z chłopakami by się nadał świetnie, a tak tylko stoi i patrzy.

 2. A ona co tam robi? Będzie doradzać jak się wybić na Instagramie i fb? I gdzie ma kwiaty od Akopa? Bez nich się przecież nie rusza z domu.

 3. A ona co tam robi? Będzie doradzać jak się wybić na Instagramie i fb? I gdzie ma kwiaty od Akopa? Bez nich się przecież nie rusza z domu.

  akurat tego bardzo brakuje naszym zawodnikom. Nikt ich nie zna nikt nie kojarzy.

 4. W kulisach programu MMARocks zdradzają, że bardzo się polubili i są już przyjaciółmi

  Przyjaźnie XXI wieku. Tydzień w jednej chacie i jak 20 lat z ziomalem na podwórku czy w jednej ławce 😆

 5. Jezus: przeczytałem najpierw Akop Szostak

  Jak ja jakoś nie trafie tych instagramowych tworów fit. Bzdury mówią często, lansują jakieś dziwne rzeczy to jest obrzydliwe.

  Akop Szostak na fejsie to prawie polonista, pisarz.

  Przychodzi wywiad

 6. Powiedzieć, że Akop wyrżnął łysiną o beton w mma to nic nie powiedzieć. Po co tak nachalnie promują jego żonę? Ja rozumiem, że kumple i rodzina Królika muszą zarobić ale to lekka przesada. Taki Pudzian jest lokomotywą KSW, ale Akop to drezyna, która spadła z torów. Ławka "celebrytów", których można wcisnąć gawiedzi jest jednak żałośnie krótka.

  W wielkim finale pewnie wyskoczy Mamed, bo kto inny? 😆

 7. Coraz ciekawsi goście. Obstawiam że w kolejnych odcinkach Popek będzie uczył tych "młodych prospektów" rapować, Hardkorowy koksu robić bicki, a Strachu… występować w filmach.

  Gdyby mieli na kontrakcie Ozdobe to nauczyłby chłopaków robić szoł na scenie, a odcinek pobiłby rekordy wśród Grażyn.

 8. Coraz ciekawsi goście. Obstawiam że w kolejnych odcinkach Popek będzie uczył tych "młodych prospektów" rapować, Hardkorowy koksu robić bicki, a Strachu… występować w filmach.

  Gdyby mieli na kontrakcie Ozdobe to nauczyłby chłopaków robić szoł na scenie, a odcinek pobiłby rekordy wśród Grażyn.

  Wzięliby Pana Najmana do trasztoku i pana Erko Juna do nauki instagrama i od razu kariera chłopaków by wystrzeliła

 9. Przeczytałem tytuł: "Momentami mogliby mniej oszukiwać ale daje im 8/10" i pomyślałem, że Pani Sylwia oceniła "włodarzy" KSW.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.