W najnowszej audycji „Two Old Farts Corner”, Piotr oraz Krzysztof oceniają walki na KSW 57, występ Marcina Tybury oraz opowiadają o tym co zdarzyło się na Zanzibarze. Zapraszamy do odsłuchania!

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński do niedawna był szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. To prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu dostępne są pod adresem: https://www.mmarocks.pl/mma/two-old-farts-corner

1 KOMENTARZ

  1. No nie powiem, jak Krzysztof wylądował w tym Zanzibarze w wiadomym celu, a potem jego konto na IG zostało hacknięte, to myślałem że to akcja w stylu "Szamanie, to nie była ajahłaska"

    Ale jest cały zdrów, Pozdro Panowie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.