Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu dostępne są pod adresem: https://www.mmarocks.pl/mma/two-old-farts-corner

12 KOMENTARZE

 1. Piotrze i Krzysztofie – nie wiem kiedy i gdzie ma być ta gala KSW, ale na spotkanie ze "starymi pierdzielami" przyjechałbym z drugiego końca Polski, żeby z Wami przybić piątke i wypić piwko.

 2. Jeleniewski na miesięcznym wypowiedzeniu, ma dzieci – i nie szuka pracy….

  Pewnie liczy na nowy gym Soszyńskiego , albo już są dogadani

 3. Jeleniewski na miesięcznym wypowiedzeniu, ma dzieci – i nie szuka pracy….

  Pewnie liczy na nowy gym Soszyńskiego , albo już są dogadani

  Toc Piotrek wraca do Polski to jak ma wspolpracowac z Krzychem?

 4. Jeleniewski na miesięcznym wypowiedzeniu, ma dzieci – i nie szuka pracy….

  Pewnie liczy na nowy gym Soszyńskiego , albo już są dogadani

  Toś się dojebał :matt:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.