Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu dostępne są pod adresem: https://www.mmarocks.pl/mma/two-old-farts-corner

7 KOMENTARZE

 1. Szczerze mowiac, zaczyna mi sie przejadać to słodkie pierdzenie o życiu. Weźcie moze kamerę na sale, pokazcie jak pracujecie w Dubaju. Troche świeżości.

 2. Szczerze mowiac, zaczyna mi sie przejadać to słodkie pierdzenie o życiu. Weźcie moze kamerę na sale, pokazcie jak pracujecie w Dubaju. Troche świeżości.

  Popieram, wszelkie akcenty o mma chłonę jak gąbka, posłuchać takich historii to jest coś niesamowitego, ale ostatnio to panowie nas nie rozpieszczają w tej kwestii.

 3. Wszystkim nie dogodzą – masę wiadomości było, że oglądający domagają się właśnie takich pogawędek o życiu niż stricte o mma,więc nie ma co się dziwić że poszli w tę stronę(sam Soszyński też woli takie rozmowy, co nieraz mówił). Jak dla mnie ostatnie odcinki bardzo dobre, lepsze to niż jakby mieli mówić jakieś ogólne rzeczy o bieżących galach, bo widać że już tak mocno MMA nie śledzą.

  Co prawda anegdot z przeszłości, z walk, treningów itp również świetnie się słuchało, tego ostatnio niewiele.

  Czy powrót trenera Jeleniewskiego do PL to również koniec podcastu?

 4. Czy powrót trenera Jeleniewskiego do PL to również koniec podcastu?

  Na odleglosc to juz nie bedzie to samo. Naprawde duzy szacun dla trenera PJ ze nie majac nic wraca do naszego bagienka… i to jeszcze z cala rodzinka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.