Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu dostępne są pod adresem: https://www.mmarocks.pl/mma/two-old-farts-corner

11 KOMENTARZE

 1. Kolejna ciekawa rozmowa, płynąca na luzie w nieznane. Wasze podkasty są jak wizyta starych, dobrych kumpli wpadających na chatę z piwem.

 2. Uwielbiam te pogawędki. Jeżeli Panowie mieliby jakiś temat przewodni rozmowy na każdy podcast to byłoby to świetne. Wiem, ze nie chcą robić z tego komerchy, ale jest tyle rzeczy o których mogliby powiedzieć, że spokojnie dojechaliby do 100-ki podcastów.

 3. Jeszcze nie odsłuchałem, ale jak oglądałem ten film, co Krzychu przegrał z tym grubym nauczycielem biologii, to mi się tak po ludzku przykro zrobiło :childcry:

 4. Ja dalej nie moge w to uwierzyc , ze ten podcast , stal sie dla mnie pozycja obowiazkowa .

  Uwielbiam Krzysa , mega pozytywna , otwarta I szczera osoba. Zawsze mnie uswiadamia w tym  , ze niewazne co sie dzieje , musisz patrzec w pszyszlosci z nadzieja .

  Never give up

 5. Jakiś reżyser mógłby nakręcić film "Krzysiek", pozytywną fabułę typu slice of life o przygotowaniach Krzysztofa do wyjazdu na Audioriver.

 6. Chłopaki nie mają tematów związanych z MMA to rozmawiają o wszystkim i bardzo dobrze, mają naturalny luz w tym wszystkim który mi się podoba.  Nigdy nie obejrzałem wszystkich podcastow danej serii, a tutaj jest inaczej.

 7. Regularnie oglądane, świetnie się słucha i pada dużo mądrych słów, nawet mnie ostatnio złapała refleksja nad swoim życiem, do czego mało kto jest w stanie mnie sprowokować, dzięki panowie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.