Piotr Jeleniewski oraz Krzysztof Soszyński połączyli siły! Efektem tej współpracy jest podcast, w którym podejmowane będą tematy o sprawach bieżących a także historii naszego sportu oraz przygód jakie w swojej karierze trenerskiej miał Piotr a w karierze zawodniczej Krzysztof.

Trener Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński obecnie jest szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. to prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Poprzednie odcinki podcastu dostępne są pod adresem: https://www.mmarocks.pl/mma/two-old-farts-corner

13 KOMENTARZE

  1. Kiedyś panowie wspominali, że chcieliby zapraszać gości do podcastów (raz zrobili w trójkę, Janek też był ponoć ugadany), a lada dzień trener Kościelski będzie z Tybura na miejscu, więc mogliby pomyśleć o takim odcinku. To byłoby złoto.

  2. Kiedyś panowie wspominali, że chcieliby zapraszać gości do podcastów (raz zrobili w trójkę, Janek też był ponoć ugadany), a lada dzień trener Kościelski będzie z Tybura na miejscu, więc mogliby pomyśleć o takim odcinku. To byłoby złoto.

    @Piotr Jeleniewski  da sie cos zalatwic w tej kwestii? :razz:jelen:

  3. Kościelski z Tyburą będą w Abu Dabi, a oni są w Dubaju, 150km dalej. Poza tym Tybur w jakimś wywiadzie mówił, że jak dotrą na Fight Island, to nie będą się mogli z niej ruszyć.

  4. Fajne są tam komenty pod tym filmikiem, np. jeden był w takim tonie ' [dokładna minuta] pogłaskał go jak małego pieska'

    :crazy:

  5. Zajebisty podcast, widać że panowie mają otwarte głowy. Sam od jakiegoś czasu stosuję mikrodawkowanie psylocybiny i czuję się lepiej niż kiedykolwiek, mega koncentracja, eleganckie flow i przede wszystkim skurwiała deprecha pokonana mam nadzieję ostatecznie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.