Tony Ferguson jest typem gościa, który uwielbia ekscytujące pojedynki w oktagonie UFC. „El Cucuy” w kolejnym pojedynku zmierzy się z mistrzem kategorii lekkiej, Khabibem Nurmagomedovem. Starcie odbędzie się 18 kwietnia na Brooklynie. Ostatnio ogłoszoną walką na początek przyszłego roku jest starcie dwóch czołowych zawodników kategorii lekkiej, byłego rywala Fergusona, Donalda Cerrone z Conorem McGregorem. W wywiadzie dla Ariela Helwaniego Tony ocenił zestawienie obu zawodników.

Muszę to powiedzieć – jeśli Cerrone kopnie go na korpus, McGregor padnie na matę. Tak jak jednak zawsze mówię – liczę na podwójny nokaut. Myślę, że wyjdą do klatki i będą chcieli dać z siebie wszystko, pójdą na wymiany. To będzie dobra walka. Nie mogę doczekać się tego widowiska.

McGregor zmierzy się z Kowbojem 18 stycznia na UFC 246. Starcie odbędzie się w kategorii półśredniej. Cerrone wróci do klatki po dwóch przegranych z rzędu. Dla Irlandczyka będzie to pierwsze starcie po przegranej z rąk wcześniej wspomnianego Khabiba Nurmagomedova.

KLASYCZNY TONY FERGUSON – UNIKALNY TRENING „EL CUCUY”

6 KOMENTARZE

  1. Tonio usiądzie przy oktagonie i kiedy walka nie będzie porywać,wejdzie do środka i napierdoli im kartofli.

    :razz:jelen:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.