Poznaliśmy kolejny pojedynek, który odbędzie się już 30 maja na gali UFC Fight Night: Woodley vs Burns. Tim Elliott (15-10-1) przywita debiutującego w największej organizacji MMA na świecie Brandona Royvala (10-4).

Elliott trafił do UFC już w maju 2012 roku. Po sześciu pojedynkach z bilansem 2-4 został jednak zwolniony. Do organizacji powrócił po wygraniu czterech pojedynków w 24. sezonie programu The Ultimate Fighter. Na gali The Ultimate Fighter 24 Finale skrzyżował rękawice z Demetriousem Johnsonem, jednak przegrał decyzją sędziów. W kolejnych starciach 33-letni zawodnik pokonał Louisa Smolkę i Marka De La Rosę, przegrał natomiast z Benem Nguyenem, Deivesonem Figueiredo i Askarem Askarovem.

Dla Royvala będzie to pierwsza walka w organizacji UFC. W ostatniej walce „Raw Dawg” w zaledwie 23 sekundy poddał Nate’a Williamsa, zdobywając pas organizacji LFA w kategorii muszej. Wcześniej pod szyldem LFA Royval pokonywał Demetriusa Wilsona, Jeromego Riverę, Charlesa Johnsona czy Joby’ego Sancheza, przegrywał natomiast z Caseyem Kenneyem i Nickiem Urso.

3 KOMENTARZE

  1. Elliott trafił do organizacji UFC po wygraniu czterech pojedynków w 24. sezonie programu The Ultimate Fighter. W debiucie skrzyżował rękawice z Demetriousem Johnsonem, jednak przegrał decyzją sędziów.

    Mordeczko, Elliot był w UFC już w 2012 😀 Debiutował z Dodsonem.

    Po TUF dołączył drugi raz do organizacji.

  2. Mordeczko, Elliot był w UFC już w 2012 😀 Debiutował z Dodsonem.

    Po TUF dołączył drugi raz do organizacji.

    Racja, dzięki wielkie :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.