Szymon Kołecki opowiada o szacunku jakim darzy Łukasza Jurkowskiego i niechęci do walki z nim, szansach na zorganizowanie takiego starcie w organizacji KSW i o tym jak może pomóc Damianowi Janikowskiemu w dalszej karierze.

34 KOMENTARZE

 1. Szymon przyjmij ta walkę,  wszyscy chcą zobaczyć jak juras dostaje wpierdol.  Juras nie jest więcej warty niż 20 tysi a pierdoli ze zarabia więcej niż zawodnicy fame mma xD

 2. 38 letni trenujący od 3 lat MMA facet spławia legendę Polskiego MMA wojownika , który całe życie trenował i poświęcił sportom walki

 3. Oryginalnie to brzmiało:

  "Mógłbym go nawet polubić za komentatorskke anegdoty, dlatego lepiej żeby nie pchał się w gips. Ktoś inny będzie bity."

 4. Szymek nie jest jakiś super spektakularny , ale żeby facet zaczynający w tym wieku , w trzy lata zrobił tyle by być w czołówce krajowego rynku zawodników.

  Dla mnie fenomen podobnie jak Jan Błachowicz 2.0

 5. Szymon delikatnie powiedział, że chce walkę gdzie będzie miał jakieś wyzwanie, czas ogórków się skończył.

 6. Juras na Facebooku akceptujący wyzwanie –  :conorwalk:

  Juras zdający sobie sprawę co zrobił i że bedzie  leżał i bedzie bity – :scary::razz:łacz:

  Juras po obejrzeniu materialu – :neildegrassewhoa::gospeldance::duckfap:

 7. Ktoś kto trenuje bjj od dzieciaka jak Narkun czy Bedorf raczej poskłada Szymona bez problemu. Pokazała to walka z bobrem który tez jakimś rasowym zawodnikiem nie jest i nie będzie. To ,ze walka akturat była dawno temu nie ma zaznaczenia bo Szymon tak wielkiego postępu nie zrobił . Póki ci pokonał „wojowników „ ksw czyli takich których wykreował Kawul , w sumie takich samych jak on sam – którzy mma traktują jako dodatkowe źródło dochodu a nie styl życia . Jakby się wydziarany łeb zdecydował to mogłaby być ciekawa walka:kis:

 8. Ktoś kto trenuje bjj od dzieciaka jak Narkun czy Bedorf raczej poskłada Szymona bez problemu. Pokazała to walka z bobrem który tez jakimś rasowym zawodnikiem nie jest i nie będzie. To ,ze walka akturat była dawno temu nie ma zaznaczenia bo Szymon tak wielkiego postępu nie zrobił . Póki ci pokonał „wojowników „ ksw czyli takich których wykreował Kawul , w sumie takich samych jak on sam – którzy mma traktują jako dodatkowe źródło dochodu a nie styl życia . Jakby się wydziarany łeb zdecydował to mogłaby być ciekawa walka:kis:

  Rewanż z Pudzianem albo walka z mostkowym. Inne walki nie mają trochę racji bytu. Przecież nie będzie się bił z jakimś Erslanem czy Prado. Włodarzom szkoda hajsów na to by wpakować do klatki na kilka sekund kapoka i właściwie kończą się już opcje na walki dla Kołeckiego.  Kołecki vs mostek na Narodowym.

 9. Szymon zaczął negocjacje jeszcze przed spotkaniem z Kawulami. Jemu obojętne z kim będzie walczył, nie jest obojętne za ile. I tyle w temacie

 10. Walka tych dwóch nie może się odbyć z jednego prostego powodu. Jeden z nich skończył karierę zanim ten drugi ją rozpoczął!

  :wall:

 11. W tytule jest błąd, cudzysłów powinien być słowo wcześniej

  :mamed:

  :razz:ociesznymirek::lesnarhappy:

  O kurwa zaorane!

 12. Zróbcię tą walkę dla trashtalku Mirasa, może Juras dostać kontuzji przed, ale teksty Mirasa to będzie złoto. Boże dzięki Ci za taką postać na rodzimej scenie MMA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.