W środku info o tym z kim powalczy Pirania na UFC 78, mały update do wczorajszych wypowiedzi Belforta, info kto pomści Drwala oraz co się dzieje z Tannerem

Przeciwnikiem Ryo Chonana na UFC 78 prawdopodobnie będzie Thiago Alves

Do walki Robbie Lawler vs. Vitor Belfort nie dojdzie. Wbrew temu co mówił wczoraj Vitor walka ta nie ma szans odbyć się na następnej gali EliteXC ponieważ Robbie Lawler ma już ustawioną walkę w tym terminie w obronie tytułu mistrza Icon z Rossem “Kala Kolohe” Hose

Po sieci śmiga plotka że następnym przeciwnikiem Alexandra Houstona będzie pogromca pierwszego polaka w UFC Thiago Silva. Jeśli do tej walki dojdzie to Houston będzie miał 3 KO w pierwszej rundzie z rzędu.

Na japońskich bloga pojawia się od około dwóch tygodni informacja że nowe Pride ma powrócić na japoński rynek. Podobno stary zarząd DSE zebrał się w garść i planuje stworzyć nową organizacje MMA. Jeśli w ogóle jest to prawdą to ciekawi mnie kto miałby tam walczyć ? Z rostera Pride został już chyba tylko Yoshida… Reszta albo ma cały czas obowiązujące umowy z Pride, albo nowe z UFC albo jest już w K-1.

Niestety informacje o ciężkim alkoholizmie w jaki popadł Evan Tanner potwierdził na swojej stronie Myspace sam Evan. Nie będę przytaczał tutaj całego postu jaki wysłał do swoich fanów ale jest z nim bardzo bardzo ciężko. Ogólnie Evan ustalił datę kiedy ma zamiar przestać pić i wrócić do świata żywych ale…ech ciężka sprawa. Szkoda gościa.

 

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.