Jak poinformowało MMA Polska na swoim koncie na Instagramie, walczący dziś w drugiej walce wieczoru UFC 253 Jan Błachowicz, dołączył do grona ambasadorów stowarzyszenia.

Stowarzyszenie MMA Polska za cel obrało organizację obozów sportowych, popularyzację dyscypliny oraz nauczanie zawodników, jak powinno się zarządzać karierą. Ponadto założycielom chodzi też o reprezentowanie środowiska mieszanych sztuk walki w debacie publicznej oraz w mediach. Nadrzędnym celem Stowarzyszenia jest jednak dbanie o pozytywny wizerunek MMA, scalenia amatorskiego środowiska, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich[1]. Reprezentanci kadry Polski MMA Polska mają otrzymywać stałą pomoc finansową w czasie uczestnictwa w Mistrzostwach Świata i Europy, a w przyszłości także w czasie przygotowań do zawodów[3].

MMA Polska

 • Jako jedyna polska organizacja jest zrzeszona w strukturach International Mixed Martial Arts Federation (IMMAF)
 • Ma poparcie byłego Ministra Sportu i Turystyki, a obecnego prezesa WADA, Witolda Bańki oraz obecnego Ministra Sportu i Turystyki, Danuty Dmowskiej-Andrzejuk[2].
 • Ma ambicje by przekształcić się w Polski Związek MMA pod Ministerstwem Sportu, regulując tym samym amatorskie oraz zawodowe MMA [3].

8 KOMENTARZE

 1. Odnoszę wrażenie, że ktoś ma delikatnie wpływ na Janka, Jano ma fajna wibracje, na pewno ma gdzieś to fame mma, niech każdy robi swoje, każdy niech sobie zarabia po swojemu, a tutaj KSW, wiadomo, że poloczen jest dużo,

  Napewno Janek straci mocno na wizerunku,

  Wiadomo jak jest, by włożymy a swoje weźmiemy… To tak jak działa 500+itp,to przecież oczywista oczywistość…

 2. Odnoszę wrażenie, że ktoś ma delikatnie wpływ na Janka, Jano ma fajna wibracje, na pewno ma gdzieś to fame mma, niech każdy robi swoje, każdy niech sobie zarabia po swojemu, a tutaj KSW, wiadomo, że poloczen jest dużo,

  Napewno Janek straci mocno na wizerunku,

  Wiadomo jak jest, by włożymy a swoje weźmiemy… To tak jak działa 500+itp,to przecież oczywista oczywistość…

  Nikt nie ma wplywu, nie wybielajcie na sile. To ten sam gosc ktory robi sobie foty z Wałęsa, wierzy ze ziemia jest plaska, i bedzie ambasadorem tego burdelu. Po co dorabiac do czegos jakies dziwaczne teorie :korwinwhat:

 3. Nikt nie ma wplywu, nie wybielajcie na sile. To ten sam gosc ktory robi sobie foty z Wałęsa, wierzy ze ziemia jest plaska, i bedzie ambasadorem tego burdelu. Po co dorabiac do czegos jakies dziwaczne teorie :korwinwhat:

  Chyba przestanę kibicować jak Joannie

 4. Nikt nie ma wplywu, nie wybielajcie na sile. To ten sam gosc ktory robi sobie foty z Wałęsa, wierzy ze ziemia jest plaska, i bedzie ambasadorem tego burdelu. Po co dorabiac do czegos jakies dziwaczne teorie :korwinwhat:

  Chyba przestanę kibicować jak Joannie

  :razz:ociesznymirek:

 5. Nie no – bo skoro tzw Kelner to stworzył to musi to być twór najchujowszy na świecie

  Oszust Okniński zawsze robił wszystko lepiej

  Żeby nie było, całego tego KSW logic fanem nie jestem

  Pozdrawiam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.